Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2012-és évjárat, mazda 6 2.2...

2012-és évjárat, mazda 6 2.2 diesel?

Figyelt kérdés
Hány kilométerig bírja a kettőstömegű lendkerek, illetve a turbó, részecskeszűrő?
2018. szept. 11. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Attol függ hogy használták 200-500 e km
2018. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

255 ezer van benne, de állítólag nagyon kíméletes módban vezették, (60 éves bácsi)

Képek alapján tényleg meg van vigyazva. Holnap nézem meg. Szerviz szerint semmit nem kell cserélni.

Attól tartok megveszem, és eljönnek ezek a nem túl olcsó hibák.

Ha van még tapasztalata valakinek, szívesen elolvasom. Rozsdaval hogy áll ez a típus? Ez is rohad annyira?

2018. szept. 11. 22:20
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Attól,hogy idős bácsi vezette nekem nem csillanna fel a szemem,tekintve hogy főleg egy modern dizelnek tobbet árt mint hasznal a nagypapás vezetési stilus.......egyebkent lehet higy draga amiket felsoroltal de ha ,mondom HA be is szarik csak egyszer kell cserelni es/vagy felujitani aztan megint sok százezer km-en keresztül műkődik
2018. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Ma megnéztem, kipróbáltam. Nem rossz a vezetési élmény, se az autó. Belül makulátlan, megkímélt. A gazdája egyáltalán nem vezet komotosan. Sőt inkább lendületes, dinamikus stílust képvisel.Azzal ellentétben, amit ugyebár telefonon mondott. :)


Igazából jó áron kínálja, mert ha kb fél milliót rá kell koltenem, akkor se feltétlenül drágább mint a kortársai, hasonló kilométerrel.

Külső sérülések, amik többnyire karcok, de van egy nagyobb mélyebb meghuzas is az oldalán. Nehéz döntés...


Köszönöm még egyszer a kommenteket, várom még ha valakinek lenne hozzászólása. Pénteken dontok.

Üdv

2018. szept. 12. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!