Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B6-os passatot milyen motorral...

SzaSa87 kérdése:

B6-os passatot milyen motorral illetve Melyik évjáratot érdemes venni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2.0 CR TDI esetleg 2.0 TFSI
2018. szept. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy 2.0PD BMP motorkóddal. (140ló, Bosch PD, no DPF)
2018. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első jó szemét, pont a két legramatyabb motort mondta, még, jó, hogy nem a 2-es pümpe düznit ajánlgatja.

1.8-as benzinessel vedd, ha erre gerjedsz mindenképp, én azért néznék Mazdát, vagy Hondát is.

2018. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A benzineseket nem ismerem nekem 2.0 PDTI m van. A BMP motorkódosba már nem a siemens pd elem van. Az az utolsó széria. Viszont abból nincs DPF nélküli. A híresztelésekkel ellentétbe nem olyan fos. Olajcsere,stb mint a többi autón. Érdemes időnként kicserélni a híres hatszögtengelyt. Kb 5-8ezer az ára. Ez szokott ledarálódni,és ez miatt megy el az olajnyomás.Az alkatrészek nem tragikusak,de fillérekért se kapsz hozzá semmit. 1db PD elem 60-100ezerig kb a felujitás. Tandempumpa 80-100kb. Egy CR motor porlaszto,+CR cső,+nagynyomásu szivattyú is van kb ennyi pénz. Én most ujitattam fel a turbót 90ezer. Stabpálca 7000ft.


Viszont nagyon nézd meg mit veszel,mert könnyen felülhetsz a szopórollerra. De ez szerintem minden használt autónál így van.

2018. szept. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"a híres hatszögtengelyt. Kb 5-8ezer az ára"

Amit a bárdiban kedvezmény nélkül 1500-ért odaadnak neked


#3 A honda még el is megy, de mikor annó a mazda6-okat nézegettem, annak is a kínálat tetejét de mind korrodált. Ezen felbuzdulva körbekérdezgettem itt a környéken a lakatosokat, hogy "általában" mi szokott és mennyibe kerül. Itt tettem le róla.

2018. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Voolume17 válasza:
3 hónapja vettem az új autóm. Passat b6 2009 CR TDI 110 lóerő. maximálisan megvagyok vele elégedve,kevés fogyasztás és még jól is megy.
2018. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Mondjuk ha gyári 110lovas akkor azt nem hiszem hogy olyan jól vinné a valaha gyártott legnehezebb passatot.
2018. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!