Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kereskedőtől vásárolt hengerfe...

Kereskedőtől vásárolt hengerfejes autóval mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Októberben vásároltam egy autót, amit a 3.nap visszavittünk, hogy a fagyállóban olaj található. Majd a válasz az volt, hogy nézessük meg. Megnézettük megcsináltattuk, majd a hibát továbbra is dobtuk. Bármit csináltak vele, felújítás, nyomáspróba, tömítés, csiszolás stb.továbbra sem jó. Visszsment én, hogy csészék meg, a szerelők azt mondták, nem tudnak vele mit kezdeni, ne hajtsam. Majd a válasz az volt, ezzel nem tudnak mit kezdeni, nem cserélik be, nem számítják be, semmi. Tudok velük valamit kezdeni???
2018. szept. 5. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Tehát majd egy éve?


Nem biztos, hogy a hengerfej, lehet, hogy egy henger megrepedt, de nagyon halványan. Én így jártam, három hengerfej csere után derült ki, hogy az egyik hengeren van egy centis repedés, ami csak üzemmelegen vehető észre.


a kereskedőt hagy, mert úgysem nyersz.

2018. szept. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 D. Brasco ***** válasza:
Azt tudod vele kezdeni hogy benyeled hogy rádsózták a szart!
2018. szept. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

AAA autó?

Ha igen, akkor így jártál: megszokod vagy eladod, vagy felgyújtod, vagy bármi, de tőlük egy fillért nem látsz.

2018. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kereskedő:

Csináltassátok meg, aztán majd rendezzük!


Utána.

Kereskedő:

-hozzányúltatok, innentől nem érdekel!


Ha belebabráltok, utána fújhatjátok.

2018. szept. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mocskos az összes kereskedő, gyomorforgaró
2018. szept. 6. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!