Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Arra gondoltam h megtuningolom...

Arra gondoltam h megtuningolom a Simsonom (bővebben lent) Megérné ezekkel a cuccokkal?

Figyelt kérdés

Erre a hengerszettre gondoltam.

[link]

Mennyire tartósak ezek a cuccok?És látványosan erősebb,gyorsabb lenne?

Új főtengely vagy ilyesmi is kell hozzá?

Esetleg 1 jó karbit megérne még venni?

[link]

Bocs a sok kérdésért de egyenlőre nemnagyon értek még hozzá,előreis kössz!


2010. jún. 21. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:

hät en azt a "legaläbb 6.8Le"-t megneznem,csak ugy poenbol lemeretni egy padon.......ha megcsinaltad kerlek kuldj egy mailt, erre nagyon kivancsi vagyok!!!!!

Köszi

2010. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A henger jó csak drága, ennyi pénzből a robogómra is veszek pedig azokhoz általában drágább az alkatrész mint a Simsonhoz. Szeritem inkább csináltass vkivel 4 felömlős hengert egy 60-asból, úgy olcsóbban kijössz.

Főtengely mindenféleképpen kell meg nem ár egy új karbi is.


Az én robogóm amúgy simán tud 7 LE-t tuning nélkül szal erről ennyit :P

2010. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak a te robogód 30 év múlva rozsdásan fog egy szeméttelepen lenni :P oppáá erről ennyit :)
2010. jún. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
az lehet hogy a te szaros robogód 7 lóerőt tud de 1 a robogót nagypapáknak és lányoknak találták föl ja és azoknak a dankorosoknak akik nem tudnak váltani 2 a robogóba nincsen semmi élvezet 3 a robogóhoz lehet hogy egy kicsivel olcsóbb az alkatrész de 2 évente kell cserélni rajta az égész motort ami azért ja és 3 30 év múlva a te szaros rollered sehol se lesz szóval én nem menőznék a robogódal ja és amíg mondjuk egy jó simson 60km/h szépen csendesen jár (viszonylag) addig a te szaros robogód már 20km/h nál bőg mint a barom és az nem jó egy motornak hogy folyton bőg na ennyi kis szaros és erről ennyit
2010. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló nem túl intelligens hozzászólását annyival egészíteném ki, hogy Simsonhoz fényévekkel olcsóbb az alkatrész mint a robogókhoz, csak nem szar után gyártottat kell venni.
2010. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Képzeld tudok váltani mert pár évig volt simsonsom.

Anyagilag nagyon sokat buktam rajta.


Nem valószínű hogy fog rozsdásodni a robogóm mert műanyag burkolat van az vázon ami bizonyos mértékben védi a víztől és a sérülésektől. Nem csak lányok járnak vele meg öreg papák hanem fiatalok is, sőt sportrobogóval ami nekem is van alig járnak idősek. Az öregek a kínai szarokkal járnak.


Nem búg a motor állandóan, látszik hogy nem vezettél még robogót. Induláskor felpörög de menetközben nem hangos ha nem húzom neki annyira ja és negyed gázon megy 60-al :D

2010. jún. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
full gázon meg 65-el :D
2010. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:D:D takarod'j már a kávédarálóddal :D:D
2010. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!