Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek első motornak...

Szerintetek első motornak milyen 50 ccm es motort vegyek? Maximum 150 000 ezrem lenne rá, csak nemtudom eldonteni melyik fajtát válaszam.

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 02:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Először egy simsonba gondolkodtam de sokan írták hogy azt sokat kell szerelni és még nem igazán értek hozzá. Eddig amik tetszettek az a Suzuki Rmx 50,Derbi senda50, Rieju MRX50 vagy rr50. Most fogom letenni a B-s jogosítványt és azzal mennék még meg nem tanulok rajtuk rendesen váltani meg ilyenek, persze lehet úgy megszerelem majd hogy nem is kell nagyobb később se xd

Amúgy 17 /L

2018. aug. 29. 02:07
 2/8 A kérdező kommentje:
*megszeretem
2018. aug. 29. 02:28
 3/8 anonim válasza:
Derbi senda: szerintem 2007 utanit vegyél d50b0 blokkal mert az ujszerubb de ha arra nincs keret ott az ebs nekem is az van az is tökéletes
2018. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) igazából találtam olyat ami pont kijonni az árból, de a családba nagyon a simsont mondják mert azt könnyű megszerelni meg olcsó hozzá a sok (utángyártott) alkatrész. Úgyhogy még elvalik mi lesz
2018. aug. 30. 02:00
 5/8 anonim válasza:
Ezeket se nehezebb kicsit utána kell nézni mi hol van meg hogy és karikacsapas az egész könnyebb lesz mint simot szerelni: 'D és azért megse 50-60 a vége
2018. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igazad van, van egy ilyen kis polymobil robogonk és azis 55 tel megy(ami a papírja szerint 30 na mindegy) . Én meg szeretek száguldozni Xd És árba is olyan 100 ezernél kezdődnek egészen 500 ig szóval még lehet olcsóbban kapnék derbit mint simsont :D
2018. aug. 31. 00:05
 7/8 anonim válasza:
Hat látod nem kell patika állapot! Kicsit leharcolt idomok, rozsda nem baj! Blokk legyen jó. Fék, olajzó, blokk ,elektronika. Ezek a lényeget ettől lesz üzembiztos/ nem egy motor. Sok sikert 😊
2018. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😇
2018. szept. 6. 15:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!