Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi, BMW, vagy Mercedes?

Audi, BMW, vagy Mercedes?

Figyelt kérdés
Melyik a jobbb, megbízhatóbb? Dízel motorokkal! Melyiket, miért választanátok?? Én a márkák ÁLTALÁNOS megbízhatóságára vagyok kíváncsi. milyen a hátsókerékmghajtás merci, bmw, milyen az első, audi, milyenek a 4×4-esek??
2010. jún. 21. 16:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én írtam h a hátsókeréktől nem kell félni.



Na szóval, én télen felmentem egy bazi nagy emelkedőn 50 ezer ft/db Continental téligumikkal 10 centiméteres hóban ami alatt helyenként jég is volt.


Ha normális gumi van rajta, és az illető nem csak a gázt ismeri akkor ugyanúgy mecsinál mindent mint az elsőkerekesek

2010. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"talán inkább fordítva!"

Bárkit megkérdezhetsz aki ért az autókhoz, mindenki azt fogja mondani, hogy az audi a VW technikájára épül!


"egyformák már a benyásak és a dieselek!

az az idő elmúlt mikor hatalmas különbség volt a fajta között!"

Például 330i 286 le, 330d 245 le, és a diesel még turbófeltöltős!

Másik példa: 335i 306 le, 335d 286le. És a 335i csak egy turbót használ!


"a porlasztócsúcsra gondolsz!?"

Tökimindegy, akkor arra!

2010. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Hát azért annak is komoly háttértudása van aki szerint a az Audi az VW mintájára épül....

Elárulom hogy köze nincs agymáshoz, attól hogy külső jegyei megegyeznek attól még az Audi egy teljesen más kategória.

A VW egy középkategória felső osztályába, még egy Audi a luxus kategória közép tájára soroható.

Úgy hogy ha vállasztani kéne akkor simán audi, mert úgy oda ba××nál a VW nek hogy a seggén venné a levegőt az biztos. Nyílván vannak kivételek amikor egy VolksWagen agyon van tuningolva de most gyári intervallumokról beszélünk.

A Mercedest meg azért nem vennék mert cigány autó, meg mert annyira nem éri meg a pénzét.

Az előzőhöz visszatérve pedig csak annyit hogy nyugottan beleülhetsz drag versenyen egy audiba, mert úgy ledurrantanád mint annak a rendje. (tapasztalat)

2011. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Hello!

Nemtudom hogy ki írta a Fiatot de annál talán még egy polski is megbízhatóbb. Viszont egy Japán vasnál nincs megbízhatóbb, én olyat vennék mert hát tök mind 1 hogy fának csapódsz vagy betonfalnak mert lehet hogy szörnyet halsz de ha elfordítod a kulcsot akkor tuti hogy be fog indulni.

2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

megbízhatóbb az olasz mint a német (kivéve porsche) szóval csönd :P

és ez tapasztalat!


(mivel a porsche az egyik leg megbízahtóbb papíron, onnan gondolom, ahhoz még nem volt szerencsém)

2011. márc. 1. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!