Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Tigra fogyasztás?

Opel Tigra fogyasztás?

Figyelt kérdés

Van egy 95-ös évjáratú tigrám és kissé sokallom a fogyasztását. Városban járkálok vele a legtöbbet.

Ha negyedhez ér a mutató akkor szoktam elmenni mindig tankolni, ált. 6000 ft-ért és 17,4 l-ert tankolok bele.

Most a km órám 99 km-ert mutat(mindig lenullázom tankolásnál). Létezik, hogy 100-on 17 litert fogyasszon. Nekem ez irreális, a neten nagy többségben 8-10 literes fogyasztást írnak a tulajdonosok.


2010. jún. 21. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 99-es és 8 l-t fogyaszt. Nem létezik ekkora fogyasztás, csak ha valami nagy gáz van.
2010. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért ilyen hülyén tankolsz. ne csodálkozz ha fals eredményt kapsz. Elmész, teletankold. Ha legközelebb tankolni mész, akkor megint teljesen teletankolod. Akkor megkapod hogy mennyi benyát használtál fel és azt elosztod azzal, hogy hányszáz km-t tettél meg. Ennyi. Persze az is lehet, hogy nem tudsz vezetni, azért fogyaszt 17-et.
2010. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetetlen!

8,5 lesz az, nem 17! De tankold tele csutkáig, menj vele 100 km-et, és megint csutkára! És akkor meglátod!

2010. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!