Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a vonalnál van a benzinjelz...

Ha a vonalnál van a benzinjelző suzuki swiftnél 98 as régi tipusu akkor mennyi liter lehet benne? 16 litert tankoltam bele és 195 km-t mentem eddig, de a tank akkor sem volt üres!

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
én olyankor még kb 50-60 km tudok menni 1.o 99 swift\sajnos mostanában gyakran előfordul :(\
2010. jún. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen kocsim van és az enyémben akkor még van 10 liter.

Amikor a vonalon van és telitankolom akkor 30 liter megy bele. Tehát 10 litttyó, mert 40 literes a tank. Néha a vonalon lenullázom és 100km-ert simán elmegyek vele.


Néha azt csinálom ha a vonal alatt van a jelző, hogy beindítom a kocsit, várok egy picit és ha lefullad akkor első utam a benzinkút. Addig még kihuzza.

2010. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"16 litert tankoltam bele és 195 km-t mentem eddig, de a tank akkor sem volt üres!"

Vagyis az 1.3-mas motorod kevesebbet fogyaszt, mint 8 liter! Azta!

2010. jún. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sketh válasza:
100%
'93-as 1.0 swiftem van és a vonal alá is lementem sokszor, még nem állt meg alattam. Tapasztalatom, hogy amikor a vonalon van, akkor olyan 8 liter körül van még benne, mert 32 lityi szokott belemenni teletankoláskor, de akkor már játszani kell a pisztollyal, mert 30 körül "kattan".
2011. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!