Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek volt (vagy van) Suzuki...

Akinek volt (vagy van) Suzuki Wagon-R autója, mit mondana, én miért ne vegyek - mik a gyengéi az autónak?

Figyelt kérdés
10 éves körülire lenne pénzem
2018. aug. 17. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt, de hülye fejjel eladtam. Életem egyik legaranyosabb, cuccolható autója volt. Magas, kényelmesen látni az utat, a hátsó ülések lehajtásával akár bútorszállító is lehet...


az enyém automata volt, hibátlanul működött nálam öt évig.

Az új tulaj úgy örült, mint majom a farkának.


mi a gyengéje? hát 150 LE jobb lenne..

2018. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyengéje?

Kicsit magas bódé, úgy érzed borul, de nem fog borulni.

Magas bódé - nagyobb légellenállás. Viszont ehhez kicsit gyenge a motor. Nem autópályára való, de azért a 130-at tudja erölködés nélkül.

Suzukisan fapados, és suzukisan megbízható, igénytelen, olcsón fenntartható.

Rohadást meg kell nézni, tíz évesen az alja már csúnyán tud rozsdásodni.

2018. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A vvt motorosok ismert gyenge pontja a váltó nyelestengely csapágy hibája (csak az 1,3-as motort érinti kb.40000Ft-ból orvosolható), ABS kocka rohad be a fékfolyadék cserék elmaradása miatt (kb 50000l, világítás kapcsoló ég szét a gyenge minőségű csatlakozó elem miatt (kb 5000), vezérmű tengely/főtengely jeladó (15000) váltó bowdenek szorulnak, abs gyűrűtörés okozta ABS hiba (5000)

A korai dirseleket kerüld 2010 utániak már jók.

Bátran vegyél wagyonőrt. Nem sok gond van velük, az is fillérekből megoldható.

2018. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigieket!! És azért még érdemes 10 éves Suzu W-R -t venni - hogy alul rozsdásodik? 60 éves vagyok - nekem már nem lesz többé lehetőségem autót venni...
2018. aug. 17. 13:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy rendkívüli módon rozsdásodna a Wagon R.

Ami elég furcsa, hogy a sárga színűeket valami oknál fogva jobban szereti a rozsda.

Vásárlás előtt át kell nézni az autót, alá is be kell nézni, van bőven választék, ha valami nem tetszik rajta, nyugodtan hagy ott keress másikat.

Persze azért 10 éves autónál nem lehet szalon-állapotot elvárni, arra is számolni kell, hogy lehetnek cserések a kopó alkatrészek, amit nyilván az árnak is tükrözni kell, de motorikusan legyen rendben, és ne rágja a rozsda a kasznit.

2018. aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!!
2018. aug. 17. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!