Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány éve motorozol? Nem...

Hány éve motorozol? Nem kellett eddig kényszerszünetet tartanod? Ha igen hogy bírtad?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0 és nem
2010. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
asszem 6 évesen kaptam meg az első motoromat, most pedig 13 leszek. 6 és fél éve motorozok. És nem kellett, bár csak a telet kellett kibírnom valahogy.
2010. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 éve és csak a telet
2010. jún. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3.éve hogy motorozok és egyszer azért kellett kihagynom mert rossz volt a motor és egy hónap alatt találtam hozzá egy komplett blokkot mert hát a régi teljesen tönkrement.

Jogsi szerzés miatt hagytam ki 3-4 hónapot mert előtte jogsi nélkül mentem és már nem akartam kockáztatni hogy elkapnak. Amikor eladtam a régi motort akkor 1 hetet hagytam ki, utána vettem egy újabbat és azóta csak a rossz idő miatt maradt ki 1-1 hét.

2010. jún. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4éve motorozok... 13évesen kezdtem jogsi nélkül földutakon papám '78-as Komarjával :D aztán 14lettem leraktam M-re lett 1 Simsonom ami azóta is megvan hála sose volt komoly baja. 2évi használat után leraktam. Tavaly aug 16-án vettem 1 Yamaha TDR 125-öst 50es papírokkal. Azóta azt használom :) (bocs a regényért) xD ja és h a kérdésre is válaszoljak :D csak a teleket kellett vhogy túlélnem és azt mikor szar idők vtak. Te nem érzed úgy ha 4-5 v több napja nem motorozol h megőrülsz és muszály menned? :D Én már ilyen "függő" vagyok xD nembírom ki ha nem mehetek csak sajna telet muszály kihagyni :-( bocs a hosszú szövegért


17/f

2010. jún. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4 évesen kezdtem kis crossmotorral. elég tré anyagi helyzet miatt mindegy 10 évet ki kellett hagyni (na az volt ám a kínszenvedés, gyerekként) 14évesen letettem a jogsit, és azóta rendeszeresen motorozok. van hogy télen sem birom ki, és megyek pár kört a kis endurommal a hóban ;)

16/L

2010. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 3 éve motorozok ebből 2 év aktív motorozás és 1 év volt kényszerpihenő, mivel a sünök lecsekkoltak persze jogsi, papírok és minden egyéb nélkül. Tél miatt eddig nem kellett pihenőt tartani mivel olyan hatalmas hó nem volt, hogy ne tudtam volna elgurulni a város másik felébe... Robogó powaa!! Még mielőtt bárki is rágalmazni merne, hogy mit képzelek én magamról, hogy jogsi nélkül motorozok mert ez közveszélyes stb... elárulom, hogy Nagyapám és édesapám is vizsgáztatók voltak és már 5 évesen kívülről tudtam minden táblát, szabályt és egy kocsira csak oldalról kellett rápillantanom és megtudtam mondani, hogy milyen márka/típus... Holnap pedig megyek kresz tanfolyamra aztán 7-én vizsga...

17/F

2010. jún. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

:@ dejó neked kedves 16/L de énis motoroztam már 4évesen :D műanyagmotorral XD meg apám vitt a 250es MZ-n (H)


4éve motorozó 17/F vok

2010. jún. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerencsére korán megcsapott a benzingőz :) sajnos nem tudtam versenyző lenni a piszkos anyagiak miatt, de nembaj, így is élvezem a motorozást. családba sincs motoros, szóval önerőből kellett.

további jó motorozást, kedves 17/F :D

2010. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17:07 vagyok.

Na ha már mindenki ilyen hosszan írt hát énis fogok :D


Jogsi előtt Simsonozgattam a környéken, aztán amíg a jogsit csináltam, addig no motor :(

Aztán meg megyek elég gyakran, augusztus 3-án kaptam meg a jogsimat, 14 évesen.

2 éve használom a Simsonomat, eddig nem volt hibája, csak most.

Ez is csak a szar taiwani alkatrész miatt. De jövő héten már menni fog :)

Aztán akkor GPS-t rá és megmérem mennyi a vége :)

15/F

2010. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!