Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kerékpár feltuningolása? . (Lent)

Kerékpár feltuningolása? . (Lent)

Figyelt kérdés

-Leszeretném matt feketére fujni a bicom.

-Milyen festéket vegyek hozzá?

-Azon kivűl,hogy matt fekete,vannak különféle tipusok?

-Azt nem akarom h lekopjon,és inkább festék spray kéne.

-Teleszkopot is szeretnék,valakinek valami tapasztalat,

-Hogy egy kerékpárjavitó egy teleszkop cserét mennyiért végez?

-MIlyen árba vannak ezek a festékek,mennyibe kerül egy kerékpáros szerviz,egykét nagyobb cserével?? 17/F


2010. jún. 20. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Milyen biciklid van? 100 ezer alattira nem éri meg költeni.

Egy normális olajos teló 30 ezernél kezdődik (SR Suntour Duro 100mm-t rugózik, nekemis van, nayon jó teló)

Festék spray 1000 forint körül van.

Vegyél autókra való festéket, az benzinálló és az jól bírja.


De előtte le kell csiszolnod vizes csiszolópapírral (festékboltba kapsz, csak a vizespapír a jó, asszem 60 ft egy a/4 méretű) mindent amit le fogsz festeni.

Aztán alapozóval (800-1000ft) lefújod, és miután az megszáradt festékkel 2-3 réteg aztán a lakk.

De jobban megéri ha már festőműhylybe viszed.

Pár ezerrel drágább de sokkal jobb

2010. jún. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd műhelybe. Nem láttam még olyan otthoni festést, amin ne látszott volna, hogy nem szakértő kezek csinálták.

Nem tudom, mennyibe kerül a teleszkópcsere, nekem a múlt héten lett felújítva a bringám, kapott új fékeket, pedált, kerekeket, stb. és teleszkópot is, mindennek a felszerelése, meg persze a generál 10e volt. De nem tudom, ebből mennyi csak a teleszkóp :)

2010. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A bringa maga 70 EZER FORINT

Amit szeretnék.:

-Festés

-Teleszkóp(első)

Ki is néztem egy olcsót,nem kell,hogy jó legyen,csak az enyém meghalt:S(nem mozog)

[link]


Amugy egy autó egy eleme 20 ezer forintba kerül,ha leszeretnénk fujni,egy bicot azért olcsobban megcsinálnak?


Csak ahhoz elöbb szét kell szednem mi?

Ez is érdekelne,hogy egy Kerékpár javító szétszedi nekem ,összerakja meg minden?nyilván ha megkérem.


Amugy létezik fekete küllös felni?Bicora?


Egyenlőre ennyi,ezt úgyis csak jövőhéten tudom megvalósítani,most még csütörtökön érettségi:S:S:S:S

2010. jún. 20. 15:35
 4/14 A kérdező kommentje:

És érdekelne,hogy van e fehér avagy piros gumiköpeny.


Amugy a bicot énis széttudom szedni,csakkérdés összefele fog e menni ,dehát itt az egész nyár,lehet probálkozni.


Inbuszkulcsom az van:D


Amugy most bennem van hogy megcsináljam,de biztros nem kis munka és pénz is kell hozzá vagy 30-40 ezer.

2010. jún. 20. 15:46
 5/14 anonim ***** válasza:
festéshez.érdeklőd meg a környékeden ki szinterezik\porfest\nekem motorvázat szintereztek le háromezerért.na az biztos tartós és kafa lesz.
2010. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Annyiból vehetnél jobb bicót.

30-40 akkormár 110 ha eladod a bicódat :D


Amúgy fehér v piros gumi azthiszem nincs.

Szétszedi neked a bicikliboltos, meg ha kell össze is rakja.

Az egész Simsonomat sárvédőkkel együtt metálfénnyel volt 20 ezer foint akkor a bicód nem lesz sok.

Amúgy az a Dart nemrossz teló

2010. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Most kérdeztem 4500 a fújás Váz+Villa.akkor a telo 10 használtan plusz a szerelés egy 10es mindennel együtt.

akkor olyan 20-25ből kijövök.


Az az igazság ,hogy 70ér vettük ,de már szerintem 25ér se lehetne eladni,viszont kéne valami egyedi bicó.


Azt mondták vannak speciális színek ,nemtudom egy aranyozott hogy állna??

Van valami jókis szín összeállítási ötletetek??

Szivesen fogadom.


Mondjatok színeket.:Köszi

2010. jún. 20. 17:23
 8/14 A kérdező kommentje:

:S Most látom ,hogy ez a DART telo csak tárcsafékesre van,viszont az enyém nem tárcsás:S


Volt egy ez előtti bicom 150 ezerért vettem másfél éve ,de 4 cigány körbevett kést a nyakamhoz és volt bicó nincs bicó.Azota nem bicoztam,hanem motorozok,de most megint rákaptam az ízére:D:D

Aztán kéne valami egyedi,meg egy kis szervizelés se ártana mert elégggé vacak:S De jólesz h akész lesz,majd linkelek fotót:D

2010. jún. 20. 17:25
 9/14 anonim válasza:
És te nem jelentetted fel őket?????
2010. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogynem,bent sz'ptam a kapitányságon este 11-től reggel fél6-ig,3 nyomozó csoport jött ,mindenkinek elkellett mesélnem az esetet,de végül nem kapták el a tetteseket:S
2010. jún. 20. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!