Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összetörtem kicsit az új...

Összetörtem kicsit az új kocsim orrát jobb oldalt parkolás közben, mert nem látni a motorháztetőből semmit se a vezetőülésben! Miért csinálják ilyenre az új autókat?

Figyelt kérdés
2018. aug. 1. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Sok rėgi is ilyen. Tolatás megy? Ott lehet csak igazán koccolni. Ez nem a kocsi, hanem a te hibád! Gyakorolj, hogy ėrezd a kocsit ės legyėl körültekintő!
2018. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Peeeersze, az autó hibája... :D
2018. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha a kiskacsa nem tud úszni, és belefullad a tóba, akkor nem a tó a gyökér
2018. aug. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én pont ezért fogom vezetni egy kört a kocsit, mielőtt megveszem. Hogy rendesen kilátok-e, jó-e az üléspozíció, a pedálok kényelmesek-e NEKEM, stb.

Mert sokat vezetek. És azzal nem vagyok előrébb, ha szép kocsiban ülök. Azzal igen, ha NEKEM megfelelőben.

(most tervezem lecserélni a meglévőt)


SZóval nem is értem miért vettél olyan kocsit, aminek nem látod az orrát. És ezek után miért nem rakattál bele parkolás segítőt, vagy csak sima radart/kamerát. Ezeket erre találták ki.

De nehogy már a kocsi legyen a hibás, mert te barom vagy...

2018. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az utóbbi 20 évben egyik autómnak sem láttam fizikailag az orrát. Pedig vezettem párat a céges autókat is ideértve. Utoljára talán a Zsigulinak láttam a vezetőülésből a motorháztetejét.

Ehhez kell a rutin, hogy az ember fel tudja jól mérni, hogy elfér-e vagy sem.

Ameddig ez nincs meg és nem vagy biztos magadban, addig alap, hogy amit nem látsz oda nem állsz be "bizot elfér..." alapon!

2018. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
..."biztos elfér..." alapon!
2018. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
OMG....
2018. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
.aszod. Vegyél kocka Ladát. Ez ilyen szakma, nem látod minden sarkát a vasnak, olyan kocsi nincs a világon. Érezni kell.
2018. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Beviz Elek ***** válasza:
Tanulj meg vezetni ;)
2018. aug. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Egyik haverom úgy oldotta meg hogy a kocsi elejére felrakott 3 darab sipolós csirkét . tudod azt a kutya játékot :D vannak nagyok és akkor van időd megállni ahogy hallod hogy sípól xD bár ez nem egy új autón volt hanem egy 30 éves szétesés széllén álló gépjárművön de új autón is elfér :D
2018. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!