Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » M kategóriájú jogsi, de...

M kategóriájú jogsi, de 80as/125 ös motort szeretnék hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés

Üdv!

Azt szeretném megkérdezni hogy mekkora az esély arra hogy lebukok egy 80as/125ös motorral? (125ös rendszám nélkül)?


Hova van feltüntetve a motoron hogy hány ccm (gondolom blokk vagy stb..) és ezt vhogy "ki lehet" szedni?

Köszönöm :)


2010. jún. 19. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:

80-asra amúgyse szokott senki rendszámot rakni, szóval az nem para.

Az enyém pl 60-as és sosem volt vele gond.

125-össel sincs gond, csak ha ért hozzá a rendőr.

Vagy ha baleset van..

2010. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80assal tényleg nem foglalkoznak, de 125 már parásabb... ahhoz pofa kell rendesen :)
2010. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vagy csak tegyél le egy rendes jogsit? ha elkapnak és balesetet okoztál akkor elég necc. megéri neked? ha meg mocit tudsz venni, akkor a jogsira is lesz pénzed:P
2010. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha m-es jogsid van, inkább max 80asat vegyél. 125-t majd ha lesz a1-ed (már ha akarsz) nekem még a valós 50es motoromba is belekötöttek a rendőrök.
2010. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Lesz 125re is jogsim de ahhoz még idő kell hogy "letehessem" :P


Köszönöma válaszokat, a kérdésem másik felére is válaszolna valaki?:)

:Hova van feltüntetve a motoron hogy hány ccm (gondolom blokk vagy stb..) és ezt vhogy "ki lehet" szedni?

2010. jún. 20. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Hello


Nekem 1 éve van 125/50 motorom ( Yamaha TDR 125) találkoztam rendőrökkel párszor de nem állítottak meg ( 3éve van jogsim M-re azóta 1x sem :P )Ha nem mész úgy mint 1 őrült akk még ha észre is veszi h 125ös lehet elenged. Am nekem asszem a hengerre van gyárilag beleírva h 125ccm de ez már elvan tüntetve :D előző tulaj vmi hőálló f*st kent rá azt meg lefújta ezüsttel és kész


17/f

2010. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ismerősömnek 250-es motorja van 125-ös papirokkal, meg minden át van írva 125-re, 1szer bevitte valami nagyokos sün, aztán nem tudott vele mit csinálni xD
2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így akarom megcsinálni, csak 180/50-re...

Nekem van A1-es jogsim, csak azok a motorok, amik rendszámosak kerülnek v 350-400e Ft-ba, amik pedig 50-esként vannak használva azok 150-250 körül...

Na most ha 50-esként járok vele, úgy mint egy 50-essel ( utas nélkül, minden rendben bizt. megkötve lámpa minden oké... ) Akkor miért kéne még egy csomót fizetnem azért hogy legyen rendszám a motoron :S És mondjuk ha olyan helyzetbe kerülök beazonosítható elgyen a motorom és én:P

2010. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ja és igen, a hengerre van beleütve gyárilag, hogy hány köbcentis... Az jó megoldás az a hőálló izé... csak azért a rendőr sem hülye :) Ha akarja megvág, ha rendes elenged...

az 50-es hengerekbe nincs beleütve, legalább is az 5 évnél régebbiekbe, és ha 80-as akkor valószínű hogy 50es henger van megbuherálva... tehát ha bele lenne ütve, akkor is az lenne hogy 50 ccm :)


Egyébként én is 7 éve motorozok 2 éve van jogsim azóta 1x sem állított meg rendőr:P

2010. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!