Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan oldható meg, részletek...

Hogyan oldható meg, részletek lent?

Figyelt kérdés
Xsara picasso első két ajtaját meg szeretném csináltatni felfelé nyílóvá, megoldható ez? Mennyibe fájna?
2011. febr. 23. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom ezzel inkább egy tuning céget kéne megkérdeni de darabja biztos kijön 100e ft ból
2011. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld meg lambo-ajtósra... Egyrészt szánalmasan fog kinézni, másrészt kényelmetlen lesz beszállni, ráadásul az átalakítás irreálisan drága.
2011. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

NE CSINÁLD MEG !

1.Nem nézne ki jól

2.Drága lenne

3.Törésteszten is valószínűleg sokat változtatna frontális vagy oldalról való ütközésnél az ajtó másmilyen felfogatási pontjai miatt.

4.Később lehet problémáznának vele műszakin.

5.MERT ÉN AZT MONDTAM :DDD

2011. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te most xsara picassot akarsz tuningolni??
2011. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kib@szott szánalmasan nézne ki. Én röhögőgörcsöt kapnék, ha valakit meglátnék, felfelé nyíló ajtós Picassoból kiszállni. Bár sztem vicc a kérdés, nem hiszem el h tényleg megakarod csinálni.
2011. febr. 24. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!