Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor párosító oldal? Tudnátok...

Motor párosító oldal? Tudnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Na ez a cím hülyeség, nem tudom hogy mondjam .


Tehát egy olyan oldal kéne ahol megtudnám nézni hogy mondjuk a motoromhoz , milyen másik motorok blokkjai , alkatrészei jók. Tehát melyik másik modell használja ugyanazt.

Valami olyaamire gondolok hogy beírom a motor pontos nevét és az alapján meghatározza melyik másik modellek jöhetnek szóba , mondjuk donornak.


2018. júl. 26. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki ebből kihámozta mire gondolok , annak köszönöm!
2018. júl. 26. 19:50
 2/5 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
most motorbiciglire gondolsz vagy a tüzelőanyaggal működő erőforrásra?
2018. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
motorkerékpárra
2018. júl. 26. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyből megértettem, hogy mit akarsz. Motoros vagyok, nem tudok ilyen oldalról, de némi netes nyomozás után ki lehet deríteni, hogy mi passzol és mi nem. Én azt csináltam, hogy amikor kellett egy alkatrész, beütöttem, alaposan megnéztem a képeket, és láttam a szememmel, hogy jó lesz, vagy nem. Kicsit macerás, de működik. Fórumokra is kiírhatod a kérdésedet, de nem mindig fognak válaszolni.

Amúgy milyen motorról van szó? A Yamaha XT-ket ismerem.

2018. júl. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 vagyok, még annyi, hogy márkán és stíluson belül hasonló évjáratú gépekben sok minden azonos. Előbbi példámnál maradva a Yamaha XT 500/600 és az XTZ 600 kerekei, fékei ugyanazok. Kapcsolók, tükrök is, stb.
2018. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!