Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw e36-ot mennyiért érdemes...

Bmw e36-ot mennyiért érdemes venni?

Figyelt kérdés
Már vagy tíz éve vágyok egy ilyenre mióta elkezdték őket behozni németből,de sajnos eddig nem mertem megtenni,hogy vegyek egy bmw-t viszont most van megfelelő anyagi helyzetem egy ilyenhez és úgy döntöttem veszek egyet.Szerintetek mennyiért érdemes ilyen gépjárművet venni,illetve milyen motorral,milyen váltóval?,még annyit,hogy csak kombi,coupe,vagy szedan jöhet szóba...illetve leszögezem,mielőtt gyűlölködő 17 évesnek néző kommentek jönnének,hogy felnőtt 31 éves ember vagyok.A válaszokat köszönöm.

2018. júl. 24. 01:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy tetszik, de miért akarsz 20 éves taligát, amibe jó esetben is lapátolni kell a pénzt?
2018. júl. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Ilyenért már nem szabad pénzt adni. El kell ezeket az autókat engedni, már az E39-ek is bőven kezdenek kiöregedni. Felnőtt 31 éves emberként csodálkozom, hogy ez a kocsi egyáltalán felmerült, mint opció.
2018. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha szar lenne akkor eladnám idővel,ez a kocsi a bakancslistámon van a legszebb bmw számomra,csak kiváncsi lennék mely példányok azok amiket még a legtovább tudnék használni,és,hogy azok szerintetek melyik ársávba mozognak.
2018. júl. 24. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
318is kupé. 1 millióért nézd. Sok érte ennyi pénz, de ha nem akarsz szemetet ez van.
2018. júl. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!