Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy generál...

Mennyibe kerül egy generál szerviz egy frissen vásárolt használt autónál? (BMW E90, több lent)?

Figyelt kérdés

Most vettem az autót, és el szeretném vinni szervizbe, az alábbiakat megcsinálni:


- Olajcsere, olajszűrő

- Üzemanyagszűrő

- Pollenszűrő

- Légszűrő

- Fékfolyadék csere

- Váltóolaj csere (automata váltó)

- Szervóolaj csere

- Hátsó kiégett fényszóró csere


Ennek kb. mennyi az ára? Maximum 200.000 Ft van szervizre, ennyiből ki tud jönni minden, ha nem az olcsó szarokat kérem mindenből, hanem a minőségit (olajak, szűrők, stb.)? Esetleg kihagytam valamit, amit még érdemes használt autó vásárlás után cserélni?


Vezérléscsere 20e KM-el ezelőtt volt, azt szerencsére nem kell.



#ár #szerviz #BMW #BMW E90 #haszált autó
2018. júl. 20. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Lazan, ezek filleres dolgok
2018. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha biztos akarsz lenni hogy mindenből megfelelőt tesznek bele akkor vedd meg te az anyagokat. A minőségi anyagok kijönnek 80-ból. Az se mindegy honnan veszed. Be ne csapjanak. A munkadíj is lesz vagy 60-80 - egy pofátlanabb helyen. Értelmes ezrvizben több feladatot az autón párhuzamosan meg tudnak oldani (ezt a poftlan is tudja) és akkor a munkadíj kevesebb. Kérj árajánlatot és a jobbat adó szervizbe vidd.


Gondolj a vezérlésre is. Legalább nézesd meg. Pénzbe kerül de nem érjen megpeletés. Akkut is jobb cserélni ha az autó gazdát cserél és nem tudsz az akkuról sok mindent. Vannak még dolgok amikre rá lehet nézni. Inkább most fizess mint később sokkal többet.

2018. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aksin rajta vannak az adatok
2018. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy rajta vannak az adatok, de ki tudja télen hányszor volt mélykisülés határán.


Egy új akksit is tönkre lehet vágni egy keményebb tél alatt :)

2018. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Munkadíjjal együtt azért necces az a 200e.
2018. júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MisterTT ***** válasza:

Szia. Nekem egy hasonló paramèterű BMW touring autóm volt a vàltóolaj csere 35e a hűtòfolyadèk 2e a motorolaj 20e a lègszűrő 4e a pollenszűrő 3e ès vettem aksit is hozzà az mondjuk 38e volt.

Bàr èn magam csinàltam igy 0ft volt a munkadíj.

2018. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Kéziváltónál oké, de egy automatánál a munkadíjat nem futotta volna ki a 35e.
2018. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!