Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon miért nem megy ennyit?...

Vajon miért nem megy ennyit? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Bajaj Spirit típusú 50 ccm-es robogóm 45-öt megy, nyögvenyelősen, zörögve, lejtőnek lefele hátszéllel 49-50-et, és pörög mint állat. ezen a videón ( http://www.youtube.com/watch?v=mt8mgCh3AOI&feature=related ) a motor hatvan-egynehányat megy, és ugyanannyit pörög mint az enyém. mitől lehet? 10 éves, 2000-es évjáratú. Variátorral lehet a baj? 10 éve nem volt szerelőnél... hol lehet Bp-en 5. ker környékén robogó szervizet találni, ahol olcsók és korrektek? köszi előre is!
2010. jún. 17. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
csúszik az ékszíjad, vagy a kuplungpofák.
2010. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mennyi az ékszíj vagy a kuplungpofák cseréje? Húz rendesen, csak hamarabb vált...
2010. jún. 19. 10:56
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is az lehet a probléma mert a hangjából itélve van még ott erő...
2010. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kopott a szíj, plussz a görgők is, nem tudom ez 2 ütemü igaz ? hány km van benne ? lehet elkelne egy felujjítás is.
2010. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A motor 10 éves, igen, 2 ütemű, majdnem 3000 km-rel, újkora óta nem volt szervizben. Piaggio blokk van benne. Szerviz bp-en hol van, ahol korrektek, és be is szerelik?
2010. jún. 21. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam, majdnem 4000 km-rel.
2010. jún. 21. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!