Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon miért késik ennyit?

Vajon miért késik ennyit?

Figyelt kérdés

12 éves korom óta rendszeres a menzeszem, egyetlenegyszer maradt ki, a második alkalommal de azóta minden hónapban, szinte napra pontosan megjön. (pluszmínusz 1-2 nap). Pedig semmilyen gyógyszert nem szedtem soha.

De ebben a hónapban már 21-én meg kellett volna jönnie de még mindig semmi. Mindennap fáj egy kicsit a hasam, de inkább a gyomrom, aztán semmi. (normális esetben is mindig fáj a gyomrom és hányok is). Amikor peteérésem van, azt onnan tudom hogy olyankor barna folyásom van 1-2 napig. Ebben a hónapban ez a folyás egy hétig tartott, ami csak nagyon ritkán fordul elő de eddig akkor is mindig időben jött meg.

Szerintetek mi lehet a baj, mi miatt késhet ennyit?

A normális válaszokat köszönöm!


2010. júl. 24. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2010. júl. 24. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Okozhatja egy felfázás is. Nem lehetsz véletlenül terhes? Vagy nem szedsz esetleg olyan gyógyszert, amit eddig nem szedtél.

Nagyon sokféle oka lehet annak, ha késik. Akár stressz is okozhatja.

2010. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stressztől elkezdve időjárásig bármi okozhatja. Különben is csak pár napról van szó, az még nem olyan sok. Nekem is többé-kevésbé rendszeres, de már megszoktam, hogy nyáron 1 hónap kimarad, és mindig már egy héttel előtte fáj, nem kicsit.
2010. júl. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem lehetek terhes.

Anyukám szerint amiatt van, hogy ebben a hónapban költöztem haza a koliból és alig van valami, amit úgy csinálok mint ott. Itthon alszom, eszek, pihenek rendesen, és nem dolgozom. Ez lenne furcsa a szervezetemnek hogy így reagál?

2010. júl. 24. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg 4 éve van mensim, rendszeresre beállt, és most 4 napja késik...

Kezdek begőzölni, elég stresszelős vagyok, nem tudom miért lehet. Nem lehetek terhes.

15/L

2010. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hello kedves kérdező!

én ugyanebben a cipőben járok,terhes nem lehetek,mivel ebben a hónapban 2x voltam a barátommal úgy és akk is óvszer+megszakítással védekeztünk így az kizárva.áltaában nekem is 1-2 nap 3,de most már 1 hete késik.kezdek aggódni,még ha tudom,h terhes nem is vok.

2010. júl. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!