Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásnál a vételáron...

Autóvásárlásnál a vételáron kívül milyen egyéb költségek lehetnek?

Figyelt kérdés
Illetve ezek mekkora összegek körülbelül?

2018. jún. 30. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Átírás. Erre van kalkulátor a neten, ki tudod számolni mennyibe fog kerülni. Nekem ez kb 60 volt.


Aztán én átnézettem mindent a szerelőmnél, fékbetéteket és tárcsát is cseréltettem, na meg persze a vezérműszíjat, ez utóbbi alap dolog.

Ez meg ha jól emlékszem akkor olyan 200 körüli összeg volt.

2018. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átírás, biztosítás. Ezek nem lehetnek, hanem lesznek. Van rá kalkulátor. (google első találat)

Ezenkívül egy olajcserét mindenképp érdemes megejteni. Az kb. 20-30 ezer.

2018. jún. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A vételáron felül mindig legyen plusz 10-20% több a kötelező dolgok és az esetlegesen felmerülő problémák kezelésére.

Pl. Ha van feles 1 milliód akkor kb. 800-900 ezerért kell autót nézni és marad 100-200 a dolgok kezelésére. De ha nem kell akkor is jó benzin pénznek.

2018. jún. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olajcsere csak akkor 30 ezer, ha a királlyal csináltatod. Egyébként 4 liter olaj, olaj plusz légszűrő megvan egy tízesből.
2018. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!