Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagy motorral visszapillantók...

Nagy motorral visszapillantók nélkül, az milyen?

Figyelt kérdés

Már ez a 2. nyár hogy egy gyorsaságit így használnak, forgalomban. Merész nem mondom, mert úgy lavírozik tömött sorban is hogy valaki már akkor lehúzódik neki ahogy hallja a hangot.

Városban szerintem csak addig járkál, míg fel nem ér ide a Bükkbe, de mivel láttam már végig jönni a belvároson így tuti nem a közelbe valósi.


Ha látja a rendőr, de tudja hogy erős motor(használtautón ez a típus 2010-től is már 190 lóerős volt, 2012-től pedig már 200Le) szarik rá?

Én nehezen hiszem hogy elindul otthonról délelőtt, és késő délután indul haza, eközben egy rendőrrel sem találkozik, mert ugye még a pirosnál azért megállnak az emberek :)


Ugyanígy láttam már lámpánál várakozó fiatal párt, sisak nélkül, van aki azt mondja ezért is büntetnek, de akkor mi az igazság?

Akinek van 1,5-2M ft-ja egy izmos gépre, az nem apróságokkal fog kockáztatni, vagy ezzel tisztában vannak, csak nem foglalkoznak azzal hogy mit mond más?


2018. jún. 25. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Az Üllőin rendszeresen egykerekezőt sem állítja meg senki, pedig sok a lámpa, ott megcsíphetné.

A hat-nyolcmilliós új Harley is csábít a kilövésre, annak sem megy utána senki.


Sokan várnak vesére, és más szervekre...talán valamelyiktől majd..

2018. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem sincs visszapillamtó a gixxeren!

Ha kell hátra nézek(amég volt tükör addig is)!

Nem tudom van e rá törvény velem még nem szívóztak érte, de az egykerékér már baxtak meg nem is kicsit!

2018. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!