Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szüntethetném meg a...

Hogyan szüntethetném meg a párásodást a kocsimban?

Figyelt kérdés
Ebben az esős időben úgy bepárásodnak az ablakai belülről, hogy alig látok, nagyon zavaró:S
2010. jún. 16. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Külső levegő beszívásra állítsd, plusz ventillátor.
2010. jún. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem csak klíma van benne, azt meg ha rákapcsolom többet fogyaszt:S
2010. jún. 16. 14:07
 3/11 anonim válasza:
100%
Ablakokat picit lehúzod, fűtést a szélvédőre irányítod. Elvileg így működnie kéne, nem saját tapasztalat - még nincs autóm -, de ha jól emlékszem, így mesélték :D
2010. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Néha, főleg ilyen mocsok időben nekem is párásodik az ablak, de én mindig úgy oldom meg, hogy klíma be hideg levegő, aztán viszlát pára. Milyen kocsi? Olyan sokat fogyaszt klímával?
2010. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
PÁRÁSODÁS HELYETT VÉLETLENÜL PÁROSODÁST OLVASTAM XD
2010. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Nekem csak klíma van benne, azt meg ha rákapcsolom többet fogyaszt:S"


A klímát ki lehet kapcsolni. Olyan nincs, hogy vagy klíma vagy semmi. A ventillátort tudnod kell külön kapcsolni a klímától. Milyen autód van? Megpróbálom megnézni.

2010. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Honda civic LSI ABS + klíma 1.6-os benzin.

Nekem úgy van, hogy vagy klíma vagy semmi, 7 litert fogyaszt alapból, úgyhogy ezt nem igazán akarom terhelni, mert maximum klímával 9-10 litert is fogyaszt:s

2010. jún. 16. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Esetleg fel tudnál dobni egy képet arről a középső rsézről, ahol van pl. a klíma, rádió stb? Úgy könnyebb lenne. Biztos vagyok benne, hogy lehet külön is kapcsolni a klímát nem csak ventivel.
2010. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Képet nem tudok feltölteni, de leírom hogyan van:

Van egy ac gomb ami kéken világít ha benyomom, van egy tekerő műanyagból, ez 4 fokozatú, van egy másik tekerő amin azt lehet állítani hogy hideget vagy meleget fújjon, más nincs.Meg ugye lehet állítani hogy merre fújjanak azok a kis lapátos "izék" a műszerfalon:D

2010. jún. 16. 15:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs benyomva az AC, akkor a klima ki van kapcsolva.
2010. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!