Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hétvégén vettem egy 15 éves...

Hétvégén vettem egy 15 éves autót, nulla (! ) rozsdapöttyel. Hogy tudom ezt az állapotot fenntartani én is?

Figyelt kérdés

Az eladótól elfelejtettem megkerdezni, annyi minden más fontosabb volt :)


Nektek mi vált be a legjobban? Mit használtok ami a legjobb ár/értékű rozsda megelőzésére?


Az előző tulaj városban használta, én viszont heti 1-2 alkalommal vinném enyhe terepen is. (víz, sár sötöbö


2018. jún. 4. 07:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen használattal sehogy.

Egyébként alváz és üregvédelem, rendszeres mosás

2018. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, a tulaj állandóan csutakolta, és garázsban tartotta.
2018. jún. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Elviszed terepre a kavicsok meg a karcok gondoskodnak a rozsdáról, amúgy lehet, hogy csak le van fújva mint az ismerősöm kocsija és 1 év után előbukik a fránya rozsda
2018. jún. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Így nehezen.


Nem használod terepen, és kiköltözöl valahova, ahol télen nem sóznak. És mosod havonta egyszer - kétszer.


Ha meg terepezni akarsz, akkor ne olyan kocsit használj szerintem, amit féltesz. Vegyél egy ócskábbat, csak terepre.

2018. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 D. Brasco ***** válasza:
34%
Ha egy 15 éves auton nulla rozsda van azt máe igen csak atfenyeztek legalabb egyszer!
2018. jún. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 crudy ***** válasza:
83%

Azért lehetséges, hogy nincs rajta rozsda.


Milyen autó ez? Típusonként eltérő, hogy hol hajlamos rozsdára.

2018. jún. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#5-ösnek: ha valamiben nincs tapasztalatod, akkor miért írsz ide hülyeséget?


20-25 éves autó is fut rozsda nélköl. Nálunk egy húsz éves rozsdapötty nélküli szwift a szaladgálós autó. Olyan olcsón kínálták, hogy nem lehetett otthagyni. rozsda nem volt hozzá ajándékba.


de van a családban 17 éves sport bmw, az is rozsda nélküli.

2018. jún. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha terepre viszed, akkor ne erőltesd a védelmet. Ha mosod egy terep után, akkor is kikezdi a rozsda.


Egy alvázvédő szakember megmondja mi van ilyenkor.

2018. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ja, Brasco-t hagyjad :D mindenhez hozzászól, akkor is, ha halvány lila gőze sincs.
2018. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Dinitrol alváz- és üregvédelem. Magadnak is csinálhatod, ha van egy minimális érzéked a bütyköléshez, fújáshoz.
2018. jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!