Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek autóvásárlásnál...

Mire figyeljek autóvásárlásnál? (külföldről szeretnék )

Figyelt kérdés
Angliában találtam egy nagyon jó állapotban lévő mini-t, és felvettem a tulajjal a kapcsolatot. Nagyon ár alattinak tűnik (800 000) , miket kérdezzek az eladótól? hogy győződjetek meg róla h nem átverés?
2010. jún. 15. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

hát én külföldről nem vennék autót mert nagyon sokba kerül a regisztrációs adó és ha jobb kormányos akkor átalakítás nélkül nem hozhatod forgalomba Magyarországon max ideiglenes rendszámmal 1 évig.

Ha mégis megakarod venni akkor érdemes egy szerelővel kimenni aki ért is hozzá és tud angolul és ő átnézi az autót és megmondja hogy megéri e vagy sem.Bár 800 ért tényleg nem sok.Meg kell nézni de a tulajjal azért le kell beszélni hogy addig tartsa meg hogy ne menjetek ki potyára.

2010. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia. felvettem a kapcsolatot az eladóval, írhatnék neked privit? (nem szeretném ide bemásolni az egészet) mivel nekem bűzlik ez az egész ...
2010. jún. 15. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
persze beállítottam hogy lehessen küldeni üzenetet.
2010. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aktuális még?

Angliában az autók sokkal olcsóbbak mint otthon.Miniből meg annyi van mint a csoda,Temzét lehetne vele rekeszteni.

Az egész öreg eredetitől egészen a bőrkormányos automata autóig aminek úgy nyílik a hátulja mint egy teherautónak.

Én NEM vennék otthonra innen.Túl macerás és ha a végét nézed kb ott vagy mint ha közelebbről szerezted volna.

Alapvetően az angolok nem vigyáznak az autóikra és szarul is vezetnek szerintem.

Az ára amúgy nekem nem gyanús(bár nem tudom milyen évjárat,felszereltség).Nem tekergetik vissza a kilométerórát mint a magyarok,és a szervízkönyv az valós.

2010. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!