Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy 1l-es...

Mennyit fogyaszt egy 1l-es dízel Daihatsu Charade?

Figyelt kérdés
És benzinessől?
2010. jún. 13. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A dízel olyan 5-6l körül, de függ a lábadtól is.
2010. jún. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

4-6 között mindkettő, de a dízellel sokkal több gond van.

1 literes Benzinest kell venni, az gyorsabb, mozgékonyabb, de ugyanannyit eszik, ocsóbbak az alkatrészei és ezerszer strapabíróbb

2010. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3-4 liter. De egyszer kipróbáltam,hosszú úton 70es tempónál 2,5litert evett.
2010. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.6os passat eszik 5litert.
2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dízelt 4-5 között hallottam, benzinest 6 körül, azért szerintem 6 liter egy 1000cm3-es kocsitól sok...
2010. jún. 14. 12:41
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:04


Tudnál egy kicsit mesélni az autóról, megéri megvenni, vagy inkább egy benzinest?


Köszi!

2010. jún. 14. 18:24
 7/7 kicsi helga válasza:

sziasztok, fuu hallod ne ezen vacakolj hogy 4 liter vagy 5 liter de tényleg : )

daihatsu charade 1.0 dizel. hipi szupi járgány, hát én egy 22 éves lány vagyok és imádtam száz ezer km-t mentem vele de eszedbe ne jusson megvenni. amennyibe a javítása kerül abból vehetsz 190-es mercit, karcmenteset kivül belül 2.5 dizel motorral, ráadásul ha belédjönnek hátulról akkor elég csak leporolnod magadról az üvegdarabokat, a pici autónál ugye ez nem így van. valamelyik nap is láttam egy ilyet a 4-es úton hát aranyos meg minden, de inkább lebeszéllek róla. figyelj csak olyan munkám van hogy mindig úton vagyok több százezer km-t vezettem már mindenhol europában akár személyesen is talizhatunk hogy megmutassam a különbséget : )

2011. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!