Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2002-es BMW 740d érdemes...

Egy 2002-es BMW 740d érdemes megvenni, nem megy rá a gatyám a szervizelésére?

Figyelt kérdés

Csak keresgélek, mert szeretném lecserélni a Seat Toledómat egy picit nagyobb testű autóra, de kicsit tartok a BMW, Mercedes szervizelési költségeitől talán még az Audi A4 szóba jöhet.

Mennyit km bír ki átlag a BMW 7-es? A hírdetésen olvastam hogy 160 ezer km van rajta, ha igaz.

Vélemény?


2010. jún. 13. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Az enyém 21 éves, és 200-on felül van és még mindig semmi baja (316)

Szóval a 740d is simán minimum bír ennyit.

8 éves szóval már nem olyan vészes a szervízelése, de szerintem inkább vegyél az előző szériából (E38), az 2001-ig volt gyártva, és az nagyon megbízható autó.

740L tökéletes lenne (az L még 15 centivel hosszabb -> hatalmas a lábtér)

[link]

2010. jún. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jaj ba*ki ne hasonlítgassuk már a 316i-t a 740D-el!

Ég és föld! E21, E30, mint a faék, E36 passz, de nem egy nagy 'was ist das'.

Egyébként a kérdésre válaszolva: Rá megy a gatyád a szervizelésre, ha az E65 ben is ugyanaz a V8 as dízel van mint az E38-ban akkor garantált a szopás. Ez volt az első sorozatban gyártott V8 dízel (ha jól tudom), Anisits Ferenc neve fűzödik hozzá, ettől függetlenül eléggé szopóág...Ha 7ert szeretnél akkor 728i vagy 740i (E38), de ezekkel is előfordulhatnak kisebb elektromos gondok, stb.

2010. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ez az egyik legszarabb motor.Nagy köbcentihez mérten kevés lóerő és két turbó, V-8, viszont nem véletlenül annyi az ára amennyi és a kutyának sem kell.De próbáld meg, háthogyha nem lesz vele bajod, de kétlem...Maga a kaszni tökéletes csak ez a moci problémás.
2010. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 750iL volt a tulajdonomban, 4 éven keresztül. Mindig volt valami apróbb elektromos hibája, abból adódóan, hogy millíónyi szenzor, érzékelö, kutyaf@sza van benne. Sok kicsi sokra megy, és nem is kicsik a tételek mert BMW. Szerintem hagyd ki a bmwt, jobban jársz.


Egy BMW-s, aki ráb@szott.

2010. jún. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit nagy ugrás, tényleg ekkora autó kell? Az orális élmény szinte garantált ezekkel a lefuttatott luxusautókkal. 5 M Ft körül néznék inkább egy A6 avant-ot, az is nagy, ellenben nem kicsi. :)
2010. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Inkább ezek:

[link]

[link]

2010. jún. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egybe rakta az első két linket! Itt van javítva:

[link]

[link]

2010. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Látom óvakodtok az új generációtol.-)

Gondolkodom a Mercedes C320 cdi 2005 évjáratúról.

Köszönöm a válaszokat!-)

2010. jún. 14. 11:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Csöbörből vödörbe szerintem:)) Ezeket a közösnyomócsöves GM égisze alatt Mercedesnek nevezett hulladékokat is kerüld ha jót akarsz szerintem, de írd ki a kérdést, (vagy mégjobb: Totalcar-Fórum-Mercedes Benz Cars) aztán meglátod.
2010. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!