Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedves akárki! Mi a véleményed...

Berere kérdése:

Kedves akárki! Mi a véleményed a derbi senda-ról?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmm, két kereke van.


Amúgy meg bedobod keresőbe és kiad egy rakat találatot, nekem ami elsőre beugrik róla hogy tizenéves gyerekek motorja.

2018. ápr. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az itteni kérdések alapján egy ipari hulladék.

Olyan kérdés nem volt itt, ami alatt olyan válaszok lettek volna, hogy valakinek jól megbízhatóan működött volna.

2018. ápr. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem akárki vagyok hanem bárki. Ha bárki is válaszolhat akkor szerintem elfogadható jó kis motorok a Derbik ha nem elhanyagoltat veszel.
2018. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régebben aktív voltam ebben a témakörben, most megint kicsit az leszek. 2006 utánit vegyél, lehetőleg megbízható forrásból, ne km alapján vegyél, mert 1000 km alatt is tönkre lehet tenni és 15000-ig is el lehet menni minden gond nélkül, utána egy dugattyú csere és mehet tovább. Nekem személy szerint semmi gondom nincsen vele, 9000 km körül mentem eddig vele, összesen talán 30.000 Ft környékén költhettem rá láncszettel, illetve most dugattyúcserém van, túlméreteset adtak, tehát 15.000 Ft úgy a semmibe, de ez nem a motor hibája, inkább szervíz, tehát ez a 30.000-be nincsen benne.
2018. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!