Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót hitelre, vagy olcsóbb...

Autót hitelre, vagy olcsóbb kocsit később lecserélni a másikra?

Figyelt kérdés

Még nem biztos, de lehet hogy úgy fog alakaulni az életem, hogy kocsival kényelmesebb lenne. Most pedig nincs kocsim, és annyi pénzem sem, hogy olyan kocsit vegyek amilyet szeretnék. Bő fél év múlva viszont már meg tudnám venni azt amit szeretnék. Szerintem ez az opció fog maradni, hogy várok rá.

De nézzük meg, mivan ha mégsem. Erre két opció van:

1) hamarosan veszek egy 800 ezer körülit, ami különösöebben nem tetszik. Aztán később majd cserélem egy jobbra.


2)

Vagy várok bő fél évet és olyat veszek ami tetszik. Ez 1 milló 200-300 ezer körül van.


2018. ápr. 24. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

korai még a kérdést is feltenni.


amúgy olyant sosem vesz az ember, ami nem tetszik. bármennyit is szánsz rá, az olyan legyen, amibe első látásra belezúgtál..aztán lehet a műszaki részét elemezni.


nos várd ki, amíg találkozol a neked tetszővel.

2018. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Buszozzál fél évig és vedd meg a jobbat. Hitel autóra szerintem rossz döntés.
2018. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van a nyolcszáz ezrest egymillió kétszázasra cserélni. Pláne nem fél év múlva . Kifizeted az illetéket, új forgalmi új törzskönyv, eredetiség vizsga... majd fél év múlva újra másiknál. Konkrétan kb buksz egy százast az első autónál. Ugyanis a másodiknál ezeket újra mind ki kell fizetni.
2018. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!