Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogobol hogy kell kivenni a...

Robogobol hogy kell kivenni a fojtást?

Figyelt kérdés
Linea Fighter (50ccm,2500km,1éves,végsebesség75km/h)És ki szeretném hegyezni hogy minél jobb legyen! A végsebessége rendben van de a gyorsulása iszonyu! Tippek trükök érdekelnek akár pm ben is (privi)PLÍÍÍZ xD Sürgős
2010. jún. 12. 19:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ne legyetek már bambák:S Olvasatok visza kiirtam hogy 2 ütemü erre 4 ütemunek nézitek ez az első 2 dik le irtam azt is hogy aképfeltöltés.hu nem birja el a képet mert tul nagy (gondolom va mék okos azt mondja tömöritsem be de nincs kedvem na erröl enyit 2mega lejön az hamar :D Persze ha nem vagy low XD)
2010. jún. 12. 21:47
 12/18 A kérdező kommentje:

Kedves 21:39es (Jó sokvan de az 1sőnek szól:)

1Neked mijen márkájú,tipusú robogód/motorod van?

2Mi az hogy 38?? Még ha nem lenne pontos a km órája akkor se tévedne enyit már bocs és egy robi ujonan 45 el tud menni :)

3Mi az hogy "Minden szar"???(pl? hogy néznek ki...stb:D)

4 OLVASSATTOK VISZAFELE!! XD


Amugy a kipufogo télleg elég poén XD nem láttam még ijen optikai tuningos bigyuszt ami igy lett volna megoldva, de nem baj egyszerubb kiherélni XD

2010. jún. 12. 22:05
 13/18 A kérdező kommentje:

Ja értem a 38km\h ás célzást de nem azt irtam hogy 75ig van skálázva hanem azt hogy max anyival mentem eddig vele :) amugy 90ig van skálázva :)

Előre thx a kommenteket :) Bocs hogy durván irtam de ideges voltam :S SRY :D

2010. jún. 12. 22:14
 14/18 anonim ***** válasza:
20:23-as vagyok, nekem eddig 4kismotorom volt, Babetta, Suzuki, Simson, meg egy Honda dio, egyedül a hondának nem lehetett lecsavarozni a kipufogóvégét, de azt nem is használtam összesen csak 2hónapot. a másik 3-on ugyanugy volt benne minden cucc, de csak a Babettából vettem ki a fojtást. annak annyi volt, h lecsavartam a végét, és kihúztam, használtam úgy kb 2hétig, utána visszatettem, és fúrtam rá 2 lyukat és ugy jó volt, 55öt mentem vele, előtte meg ment 45öt. én ugy csinálnám a helyedbe, h először is ha jól látom, azt a védő cuccot a kipufogó oldalán csavarok fogják, nah azt vedd le róla, utána ahol a vége le van hegesztve, ott ovatossan flexxel nyisd ki, mint egy konzervet:) és akk gondolom hasonlóan van benne mint a többi motorba, h ki lehet húzni, ha nem akkor keress egy vastag fúrót, és 2 lyukat fúrj bele, elég lesz annyi, indtsd el a motort így, h nincs rajta a vége, és sztenderen huzasd meg kicsit, nag yhangja lesz, de kiköpködi a trutyit. ezután, furj egy lyukat a kipufogo végére is, h tugyon távozni a gáz gyorsabban. viszont ez nem elég magába h a kipufogot tuningolod, mert így több gáz tud távozni, de ugyananyit szív be, szóval a légszűrőt is meg kell piszkálni kicsit, de az nemtudom hogy van ezen a motoron, esetleg ha küldesz egy képet tudok mondani vmit. remélem tudtam segíteni, ha van még mi kérdésed írj, és megpróbálok válaszolni:D
2010. jún. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom 38 a vége.Haveromét bemértük..
2010. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
először is a kipuffogónál nyakba ahogy kijön a hengerből van egy vakcső, azt kell eltávolítani, és beheggeszteni szépen a nyilást. Másod sórbam kéne kicsivel nagyobb fuvóka a karbiba és behangolni a variátort is. Lehet még folytás variátorban is, egy széles alátét a variátorpersely és a külsőtárcsa közt. Utolsó sorban meg elektrónikus, bizonyos fordulatnál fennebb nem engedni pörögni a motort.
2010. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy Kymco robogóm volt, fojtással ment 40-et, nélküle 82-t. Volt egy vakcső és szűkitő gyűrű a kipufogónál, fúvóka fojtás, és a variátornak is volt, hogy ne tudjanak teljesen összemenni a tárcsák. Nekem az 1000km-es szerviznél vették ki, plussz 10.000Ft-ért.
2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Ha valakinek van még pár ötlete nyugottan irja le!

2010. jún. 25. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!