Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogobol hogy kell kivenni a...

Robogobol hogy kell kivenni a fojtást?

Figyelt kérdés
Linea Fighter (50ccm,2500km,1éves,végsebesség75km/h)És ki szeretném hegyezni hogy minél jobb legyen! A végsebessége rendben van de a gyorsulása iszonyu! Tippek trükök érdekelnek akár pm ben is (privi)PLÍÍÍZ xD Sürgős
2010. jún. 12. 19:38
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát ha értesz a flexhez és a hegesztéshez akkor megtod oldani hogy kikapsz pár dolgot a kipufogó rendszerből és megvan oldva. Mi egy sport kipufogót vettünk az öcsém robogójára.
2010. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Értek mind 2 höz! És pontosan mit szedjek ki belőle? (max elcseszem veszek egy másik dobot) egyébként az eredeti dob van rajta
2010. jún. 12. 19:52
 3/18 A kérdező kommentje:

Ja az lemaradt hogy 2 utemu mocirol van szó.

De ha a kipufogonak a kisebik csövét venném ki? (hegesztővel kiolvasztanám körülötte a fémet?)

2010. jún. 12. 19:55
 4/18 A kérdező kommentje:
Mert úgy van megoldva a kipufogo dobnk a vége hogy van egy vastag kimeneti nyilása de abba bele van forasztva (mert nem heggesztik tudomásom szerint)egy vékonyitot cső csak azt nem tudom hogy az a vékony cső folytatódik-e a dob belsejében Ha tudja valaki vagy csinált már ilyet kérem ossza meg velem! Köszi :)
2010. jún. 12. 19:59
 5/18 anonim ***** válasza:
flexeld le a végéét, és ami van felesleges cucc, vedd ki, vagy vastag furoval furd át, de számíts egy kis fogyasztás növekedésre. jah, és a végét utána hegeszd vissza, és furjál oda is egy plusz lyukat.
2010. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Csináltam egy képet a kipufogo végéről ha nem lenne érthető a leirásom de plíííz helpet sürgős lenne :)(Bocs hogy rapides de a képfeltöltés.hu ra nem fért rá :/ )


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 12. 20:28
 7/18 A kérdező kommentje:
Értelek! de igy is sokat eszik. am a kép alapján szerinted az a kis cső a nagyban meddig van benne? Mert eggyik ismerősöm azt kivette de nem kérdeztem meg hogy meddig volt benne és az tekeredik még a dobban is,vagy csak ott van ahol láccik?(Bocs a fogalmazásért) :)
2010. jún. 12. 20:32
 8/18 anonim ***** válasza:

Először is:

[link] itt linkelj képet


Másodszor:

A motor 4 ütemű? Mert akkor gyorsan szedd ki a fojtást.

Egyébként a gyári végsebessége nem 75, csak annyit mutat. Valójában az 38 km/h.


Egyébként meg szétvágod az egészet, minden szart kiszedsz belőle, aztán összehegeszted

2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez a kipuffogó mekkora poén. A nagy cső csak dísz és bocsi szerintem ettől a robogótól ne várj többet, örülj hogy ezt tudja. Max komolyabb tuninggal tudnál jobb teljesítményt kicsikarni belöle, de erre én 5000 ft-ot se költenék. Sorry ez a helyzet.
2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Na most nézem a képet látom 4 ütemű :D
2010. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!