Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladás előtt érdemes rendbe...

Eladás előtt érdemes rendbe tenni a kocsit?

Figyelt kérdés

van egy 2007-es focus.om. És van rajta sok apró hiba.

pl. kavicsfelverődés az első szélvédőn A hátsó szélvédőn is van karcolás (nem tom miért de ha hátramentve teszem töröl egyet akár milyen száraz poros akkor is töröl a köcsög és ennek bizony nyoma is van )


Van pár ajtó nekinyitásból szerzett parkolási horpadás. Az ajtón van egy él na mindenki pont annak baszta neki az ajtót hogy ne lehessen kihúzatni. Az egész eleje tiszta kőfelverődés kb 178db gépháztető lökhárító.

A küszöbök is tele van kavicsfelverődéssel .

Szóval ilyesmire gondoltam.


2018. ápr. 14. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen esetben az a kérdés, hogy várhatóan növekszik-e annyival az ára, amennyit ráköltesz. Ahogy leírod a kocsid, nekem egy ütött-kopott autó képe rajzolódik ki, amely iránt nem lenne sok bizodalmam.
2018. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kereskedőnek adod le, hogy beszámítsa akkor majd ő elbajlódik vele. Én nem vesződnék vele de te tudod.

Én lakásnál tettem fel ugyanezt a kérdést, hogy nagyon gáz a bejárati ajtóm, de azt mondták nem éri meg cserélni annyival nem kapok többet érte és lehet a tulaj meg más fajta ajtót szeretne odatenni. Meséltek egy ilyen storyt, hogy valaki 2 milláért valami extrém konyhát csináltatott, hogy majd sokkal drágábban eladja, éppen el tudta adni annyi pluszért amit beleölt, de az új tulajnak nem tetszet t és egyből más konyhát csináltatott...

Persze tudom egy kocsi más mint egy lakás. Talán egy polirozást megér, meg tudsz venni fillérekért kisebb karc eltávolító készletet is...

2018. ápr. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ha túl patika egy kocsi az is gyanús.
2018. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak takarítsd ki, mosd le, oszt jónapot.
2018. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!