Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes új Opel corsat venni?...

Érdemes új Opel corsat venni? Jó autó?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 11. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó autó, de sok jó autót lehet kapni. Hogy mennyire érdemes pont ezt a típust venni, neked kell eldöntened.
2018. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Teljesen jó. Sokat fejlődött az Opel.
2018. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó hát.
2018. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak most toyotam van. És sokkal nagyobb felszereltséggel lehet venni Opelt sokkal olcsóbban. De gyanús, hogy a legtöbb használt autó, ami eladó Opel
2018. ápr. 11. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért gyanús, hogy abból van sok eladó, amiből sok van ?
2018. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát figyelj az én toyotam 10 éves. Semmi baja nem volt. És csak azért akarok újabbat venni, mert öreg. Bár 90ezer km van csak benne. Ellenben a sok Opelt 2-3 évesen már lepasszolnák. Vajon miért?!
2018. ápr. 11. 17:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom... akkor ezek szerint én kivétel vagyok.

Van egy H Astrám. 11 éves lassan 300.000km van benne. Semmi baja, mindene működik, olaj nem fogy. Jól húz, nem füstöl. Jó állapotban van, ez nem kérdés, nem csoda hiszen autópályás ingázásban szaladt bele ez a 300.000km.

Idén év elején vettem egy új autót. Szintén Opelt, K Astrát. Ezzel is minimum 10 évre tervezek. Toyota Auris is szóba jött az autóvásárlásnál, de nekem a beltere túl puritán volt az Astrához képest. Volvo V40 volt a másik vetélytárs, de ahogy írod, ugyan abba az árba amennyiért az Opelt vettem jóval szerényebb motor és alacsonyabb felszereltség fért volna bele.

Én nem bántam meg ezt az Opelt. De te tudod... A régi H Astrám is megvan, marad második autónak. Mert aprópénzért elszórni, amennyit ennyi km-rel adnának érte, sajnálnám.

Amúgy pont ma mondták a rádióban hogy az országban Opelből fut a legtöbb. Így szerintem semmi rendellenes nincs abban, hogy abból árulják a legtöbbet. Sok a flottás cégautó is belőle, amiket nem jellemző, hogy öreg korukig tartanának. Ha annyira rossz lenne, nyilván nem vennék flottaautónak. Nálunk is vannak Opelek a cégnél. Eléggé ridegtartásban vannak, nem kímélik őket, minden nap más viszi az ország különböző pontjára őket. Nem jellemző, hogy több műszaki probléma lenne velük, mint a többi más márkájú autóval a cégnél.

2018. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem G Astrában 260.000 km felett van. Semmi baja, olajat nem eszi, nem füstöl. Benzines, sosem volt kímélve, többször 40.000 km volt az olajcsere-periódus az előző tulajnál és 90% városban volt használva. A futóműben a stabrudakon és a lengéscsillapítókon kívül minden eredeti,

Kuplung gyári a városi használat ellenére sem ment tönkre, rozsda kb. 2 centi hosszan van a hátsó kerékjáraton.

Az Opel egy kifejezetten megbízható autó, sokkal kényelmesebb mint egy kopogós Toyota.

2018. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha sok a felesleges pénzed...
2018. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha új kis kocsi kell inkább KIA riót vennék a helyedben...Most vett egy rokon így tudom, hogy jó.
2018. ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!