Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az baj ha az Aeroxom hűtőradiá...

Az baj ha az Aeroxom hűtőradiátorába sima víz van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 15:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert egy idő után vízköves lesz. Minnél előbb cseréld le desztillált vízre. Nem drága, és hidd el hogy megéri!
2010. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Baj mert vízkövesedni fog a tartáj és ha télen elfelejted leengedni akkor megreped a hengered.

Tölts bele desztillált vizet, télen pedig fagyállót és úgy rakd el vagy engedd le.

2010. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bizony baj... Vízkövesedhet, télen szétfagyhat és extrém esetekben korróziót is okozhat.
2010. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Megint egy robogós akinek az apja megvette a többszázezres motort de lóf*szt nem ért hozzá a picifia.


Nem nem baj.. Benzint is önthetsz bele, a lényeg hogy folyadék legyen.

(iróniát vedd észre -.-')

2010. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Baj! Sokak tévhite hogy a fagyálló, azért van hogy télen ne fagyon meg a hűtőfolyadék (Még iskolát végzett autószerelőtől is hallottam ilyet, hogy minek nyárra fagyálló). Azért is kell mert egy kenést ad a vízpumpának és megakadályozza a vízkövesedést, bármilyen járműről is beszélünk.
2010. jún. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ennyi erővel bele is hugyozhattál volna.

Nem tesz jót neki sőt ha nem engeded le és télen is benne marad könnyen sz.rrá fagyhat a hengerfej és az egyéb alkatrészek így dobhatod ki az egész motort.

2010. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi :D
2010. jún. 12. 22:19
 8/12 A kérdező kommentje:
És annak az "iróniás gyereknek" üzenem: nem apám vette a motort, 5 évig dolgoztam érte és nem én tettem bele hanem még az előző tulaj...
2010. jún. 12. 22:22
 9/12 A kérdező kommentje:
inkább megse szólaltál volna
2010. jún. 12. 22:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor kurwaszarul kereshetsz ha egy ilyen szarért 5 évig kell dolgoznod :D
2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!