Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2012 körüli A4es 2. 0 PDTDI...

A 2012 körüli A4es 2. 0 PDTDI Audiknak van valami tipikus problémája?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármi tipikus bajra. Motor, elektronika stb....

Illetve ha használtan veszek egy ilyen modellt mit ellenőrizzek vagy cseréljek rajta?



2018. ápr. 6. 11:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Csak annyi, hogy nyugaton már kezdik kitiltogatni a nagyvárososokból, Oslóból már tavaly kitiltották heti két napra, 2019-ben teljesen. Düsseldorfnak, Stuttgartnak már olyan rendelete, van hogy bármikor ha nagyobb a légszennyezettség minden dízelt ideiglenes tilthat.

Párizs 2020-ban akarja teljesen kitiltani, még nincs róla döntés.

És még lehetne sorolni.

2018. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyenlőre még Németországban sem fogják egyhamar kitiltani, meg úgy mellesleg, nem Németországban vagyunk.

Más: a 2.0 PDTDI sem olyan rossz, ahogy mondják, egyedül az olajpumpára kell figyelni, amúgy jó motor. De 2012-ben már tuti, hogy nem volt PDTDI, hanem CRTDI volt az Audiban, az pedig egy nagyon jó konstrukció, semmi gondja nincs.

2018. ápr. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nincs megcsinálva rajta a csalószoftver akkor egy nagyon fürge és takarékos motor a 2.0CR.
2018. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy az euro5ös besorolásúak nem kerülnek kitiltásra.

A TDI DPF lenne nem? Mindenféleképpen quattrot szeretnék.

2018. ápr. 9. 07:53
 5/12 anonim ***** válasza:
2010 után már nem nagyon van DPF nélküli dízel, de nem kell tőle annyira megijedni. Az Audi pedig quattróval az igazi, ezt meg tudom erősíteni.
2018. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor valaki tisztazna velem, hogy mit jelentenek ezek a fogalmak? Ezek szerint nem vagyok tisztában vele.
2018. ápr. 10. 04:05
 7/12 anonim ***** válasza:
A DPF az a részecskeszűrő, a TDI pedig hogy turbós dízel motort van benne, a quattro pedig az audi féle összkerékmeghajtási rendszer.
2018. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom de akkor a PDFnek nincsen semmi köze a Pd elemekhez?
2018. ápr. 10. 16:43
 9/12 A kérdező kommentje:
DPF* bocsi
2018. ápr. 10. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
A PD egy befecskendező rendszer (pumpe-düse) elnevezés, a DPF pedig a Diesel Particulate Filter mozaik szavak összetétele.
2018. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!