Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a Honda Jazz műszerfal...

Hol van a Honda Jazz műszerfalán a vízhőfok? (2012)

Figyelt kérdés
A családba került egy 2012-es benzines Honda Jazz. Mondta a tulaja, hogy nincs benne vízhőfok mérő. Ízesen kinevettem, hisz meggyőződésem volt, hogy ilyen nem létezik. Mikor megláttam azonban tudomásul kellett vennem, hogy nincs benne valóban a mutató. A kérdésem, hogy valahogy a computer kijelzőn ki lehet íratni ezt az információt vele? Még most sem hiszem el, hogy nincs egy autóban ilyen alap dolog.

2018. febr. 27. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan alap autóból, mint ez, megesik, hogy kihagynak alap dolgokat. Nem olyan egyedi ez.
2018. febr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vatafak ***** válasza:
A miénkben volt egy hideg hűtőfolyadék visszajelző kis hőmérő ikon ami világított amíg hideg volt a motor , ilyen sincs benne?
2018. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De igen. Megtaláltam. Köszönöm. :)
2018. febr. 27. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Már az Opel Astra H-ban sincsen egyáltalán vízhőfokmérő.
2018. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2008-15 közötti jazzekben nincs kimondott celsius fokra bontott hőfokmérő skála,csak egy kék visszajelző lámpa.Amikor beinditjuk az autót az jelzi,hogy még nincs üzemi hőfokon,de akár állóhelyzetbe vagy ha már mentünk vele jó pár percet,akkor alszik a kék lámpa,vagyis elrte már a kellő üzemi hőmérsékletet a víz a radiátorban.A piros lámpa csak akkor fog kivillani,ha pl felforr a víz,termosztát hibás,lyukas a cső stb..
jan. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!