Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelés milyen tantárgyak...

Autószerelés milyen tantárgyak szükségesek?

Figyelt kérdés
7.osztályos vagyok és már kéne gondolkodnom hogy mi is akarok lenni nekem az autószerelés tetszett és azt szeretném megkérdezni hogy milyen tantárgyak szükségesek ehez a szakmához? A válaszokat előre is köszönöm!😊

2018. ápr. 4. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Semmi. Inkább a szabadidődben foglalkozz a témával, de nincs olyan általános iskolás tananyag ami kapcsolódna hozzá
2018. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%

Hogyne lenne. Minden műszaki tudomány alapja a matek és a fizika.


Fizikából is a mechanika, dinamika, hő és áramlástan, elektronika, anyagszerkezettan, műszaki rajz, számítástechnika, lehetne sorolni.


Matek, fizikából legyél jó.

2018. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem járműmérnök akar lenni, a logaritmust meg a többit a hajrá kenheti
2018. ápr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 crudy ***** válasza:
93%
Mernok foglalkozik ezekkel, az autoszerelo technikusit vegez. Oda meg csak egy felveteli kell es ami elmeletet tudnia kell ott megtanitjak neki.
2018. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Aki jeleskedik matek fizikából az nem olajbúvárnak áll
2018. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem árt hozzá egy kis fizika és matek, de nem kell túlzásba vinni. Sokkal fontosabb a gyakorlatiasság, és hogy naprakész legyél. Ezt nem lehet semmilyen iskolában megtanulni, autodidakta módon lehet belőled jó szerelő.
2018. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

"Nem járműmérnök akar lenni, a logaritmust meg a többit a hajrá kenheti"


Te marha. A logaritmus középiskolás anyag. Én is vasútgépész technikumot végeztem.


Matek, fizika, hőtan, áramlástan. Mechanika, kinetika, dinamika.


Ezek a műszaki élet ALAPJAI.

2018. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

"mechanika, dinamika, hő és áramlástan, elektronika, anyagszerkezettan, műszaki rajz"


Ezek is középiskolás anyagok te hikomat ha már ilyen tegeződős viszonyba vagyunk

2018. ápr. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien segítettek😊
2018. ápr. 5. 06:48
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek is középiskolás anyagok te hikomat ha már ilyen tegeződős viszonyba vagyunk"


Valóban? És mondtam mást?


Amúgy: hycomat volt a Trabant. És viszonybaN. És utóbbi már általános iskolás anyag.

2018. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!