Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted is szar a BMW 316i?

Szerinted is szar a BMW 316i?

Figyelt kérdés
Van egy válaszadó akinek itt az az autó az isten! Szerintem meg ugyanaz, mint egy 1.6-os Astra!
2010. jún. 10. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/114 anonim ***** válasza:

20:38 vagyok megint


Nézd meg miket írt: fogol, tudol, BNW ...

Azt se tudja miről van szó.. gyanítom hogy vmelyik eléggé megvetett népcsoport putrijába vhogy került net és rátalált erre az oldalra... :D

2010. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/114 anonim ***** válasza:
Ne vitatkozzatok ugy tudom, hogy BMW 316i-ről volt szó akkor nem 5000 köbcentis Bmw-ről irjatok. A kérdés feltevője arra utalt a kérdéssel, hogy van egy urienber aki el van szállva a 21éves Bmw 316i gépjárműjétől, pedig azt már egy jobban felszerelt Suzukival sem lehet összehasonlitani. A mai suzukik már biztonságosak nem egy 2éves Bmw-hez kell hasonlitani a Suzukikat mert nem egy kategória,de ha megnézünk egy 20éves Bmw töréstesztet vagy egy kettes swift tesztet kiderül a különbség a biztonság terén.
2010. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/114 anonim ***** válasza:

kérdező:


Diesel nem autó????

Akkor Le Mans on csak véltlen nyertek a dieselesek nem?

Igaz, hogy sokkal városiasabb, de nem fullad le, nem eszik annyit... stb stb.



Amúgy, én technikailag nem ítélem el a BMW-ket, jó utcai(Dieselek), jó sport(benzinesek, főleg az M esek) és jó verseny autók.

Nekem csak a kultusza nem tetszik, de hidd el, egy e92 esbe, minden gond nélkül mereszteném a p*csámat egész nap.


Amúgy annyira kár veszekedni iyeln sz*rságon, hogy sz*r e vagy sem, ilyen ősbukó mint a kérdező, úgy se fogja elhinni, hogy nem véletlen szeretik ennyien a bömbölőt, és azt sem hogy a diesel is odaver jópár benzinesnek.


Nem vagyok BMW fan, de mikor vki hülyeséget beszél/ír, az b*ssza a fülem/szemem.

2010. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/114 A kérdező kommentje:
Én meg BMW fan vagyok!
2010. jún. 12. 06:49
 45/114 anonim ***** válasza:

A dízel városias és nem fullad le?

A váltó fokozatkiosztása a kisebb hasznos fordulatszámtartomány miatt rövidebb, de attól még nem lesz városi. Főleg, h a fogyasztásbeli különbség csak nagy futásteljesítmény mellett éri meg.

A lefulladás meg motorfüggő. Próbálj meg elindulni egy 3-4 éves Mazda6-tal meg egy hasonló korú Mondeoval. Érezni fogod a különbséget.

2010. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/114 anonim ***** válasza:

húúú fikázzátok a 316ot GRATULÁÁLOK:D

éjjen a Suzuki...hahhh

inkább üljek egy 20éves kocsiban mint egy pár éves suzukiban...valahogy biztonságosabban érzem magam....

és ha már a gyorsulásról esett szó akkor elmondom h pár napja beállt mellém egy 2es Swift és elkezdte mellettem bőgetni meg ugráltatni...nevettem rajta...aztán elindultunk(kicsit jobban kapta el a zöldet) nem tom kellett e 50m és szagolta a füstömet...szóval erről ennyit

316:P

2010. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/114 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy a szád akkor ki mersz állni egy Suzuki Swift 1.6 Sport ellen, majd megmutadhatod ,hogy mit tud a 20éves szar Bmw 316i-d. Komolyabb bömöst is lenyomtam már mint egy 1.6 Bmw.t.
2010. jún. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/114 anonim ***** válasza:

hallod Swift sport könnyebb erősebb és jóval újabb konstrukció.

De lefogadom, hogy 150 ezerből úgy megcsinálod a 316-ot, hogy 160-170+ lóerő.

Azt hagyd le azzal a műanyag fosoddal, ráadásul a BMW még 20 évesen is autó, a Suzuki nem.


A legalja fos szar autókkal mászkáltok, ezzel nincs is semmi baj, de lealább ne is akarjatok gyorsulgatni Suzukisok..

Nem veszitek észre milen nevetségesek vagytok?

Több mint 4 miilió egy Sport Swift, annyiból 13 éves Maserati Ghibli biturbót lehet venni 300 lóerővel..

2010. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/114 anonim ***** válasza:
Azt külön megnézném ,hogy 150ezerért hogyan hozol ki 50-60le növekedést, egy komoly szakenberhez ha elviszed ki fog röhögni 150ezerszer. Egy szivó motorból ekkora lóerő növekedást kihozni nagyon komoly áttalakitás szükséges.
2010. jún. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/114 anonim ***** válasza:

Hengerfej, vezérműtengely....

[link]

Nézd meg az árakat..


316-os 4 hengeres 8 szelepes. szóval elég olcsó bele

2010. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!