Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted is szar a BMW 316i?

Szerinted is szar a BMW 316i?

Figyelt kérdés
Van egy válaszadó akinek itt az az autó az isten! Szerintem meg ugyanaz, mint egy 1.6-os Astra!
2010. jún. 10. 17:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 anonim ***** válasza:
50%

Akkor haver vagy első :DD


Kérdező!


na akkor írd le!

ha az enyémet meredfikázni, meg emiatt kérdést feltenni, akkor merd leírni a sajátodat is.

nem érdekel mennyit ér.

Az enyém most kb 1 milliót.

És?

Miért fikáznánk? Képzeld nem mindenki van úgy elszállva magától, mert beletette a seggét egy új autóba (gondolom Suzuki, ha nem mered leírni) és szarozza a régit..

Sosem volt új autóm és nem is tervezem.

Közútra bőven elég a 102 lóerő, aztán majd pályára lehet lesz vmi épített (250+ lóerő) de az még a jövő zenéje.


ne értsen félre senki, semmi bajom a Suzukikkal, csak volt már példa ilyen kérdezőre..:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__293..


Válaszokat elolvasni! :D

2010. jún. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/114 A kérdező kommentje:
KIA cee'd SW!
2010. jún. 10. 21:35
 23/114 anonim ***** válasza:

nekem is BMW 316i van:)

sok autóm volt már de nekem ez vált be eddig a legjobban!

nem tudom miért kell fikázni???

aki megteheti h BMW-vel járjon miért ne járhatna azzal??

nem azt mondom h drága,én egy Golf III-t adtam érte de ez mégiscsak BMW:) szerintem nem szar...keveset fogyaszt (a hallottakkal ellentétben) sztem 1.6os létére nagyon jóól megy...én szeretem...és nekem csak ez számít. Jaa és les*arom h kinek mekkora mocija van v milyen hangja van v mekkora a lököse...ez tök gyári mégis jóó!

BMW 4ever

2010. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező! 3,4 millióért vettél egy ilyet?

Elmondom én mit vettem volna.

Mivel SW-d van, gondolom családi kocsinak kell, és gondolom azért kismotoros hogy keveset fogyasszon.

Szóval ezt venném a helyedben:

[link]


530d automata váltóval vegyesben 6,3 litert evett ismerősömnek. Ha nagyon-nagyon tolja neki (végsebesség jópárszor + szinte végig 200+ km/h német autópályán) akkor 8 liter

Vegy ha magamnak vennék akkor ezt:


[link]


Ismerősömé 10 liter körül eszik automatával, de ez is nagyon jó ksi autó :D

Látod milyen jó dolgokat lehetett volna venni olcsóbban?

Tudom, most mindjrt jön, hogy drága az alkatrész..

Hát egyáltalán nem drága! Ilyen korúakhoz már ugyanannyi, mint egy VW-hez vagy Opelhez


Utolsó:

neked milyen évjáratú? új/vagy régi hátsó lámpás?

Amúgy teljesen gyári? :)

Az enyém igen, és szerintem is jól megy.

1.6 létére igen is jól megy, bár akik csak a számokat nézik sokszor nem hiszik el.

Pedig ezvan

a 7,2 litert vegyesbe meg még mindig bizton állítom :D


Írj privit utolsó :)

2010. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 A kérdező kommentje:

Dieselt soha! Az autó benzinnel megy! Másrászről meg a turbó simán szarrámehet benne!

A msikat meg a tulaja finoman szólva is nem kímélte...

2010. jún. 11. 09:23
 26/114 anonim ***** válasza:

Jó, lehet találni szebbeket is, én csak példának küldtem ezeket. Ismerősömnek van egy teljesen gyári, alig használt 528i

200km-re volt, de megvette és azóta sincs vele semmi gond.

egyébként miért szállna el benne Turbó? BMW-kkel sosem volt ilyen gond..

Amúgy én már inkább vennék egy erős dízelt, mint egy gyenge benzinest.

Mert pl a BMW 30d-je nagyon jó dolog!

Hány lovas a kiád? És mekkora motor van benne?

2010. jún. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:

kedves Kérdező! 3,4 millióért vettél egy ilyet? -->nah ezért nem akarta leirni a kérdezö a kocsiját mert ara nem vagy hajlano hogy leird h kia !!!

Am nem kell a bmw-töl sem elszálni ugyan oylan népauto mint a több amit az utcákon láttok. Pont ti bmw-sek szoktátok mondani h ugyan annyi az alkatész hozzá mint a többi kocsihoz ,ugyan annyit fogyaszt mint egy másik kocsi a fentártása se külömb mint egy másik kocsié szal mikor feljön a bmw márka akkro egy átlagos kocsirol beszélünk.am semmi bajoma bmw-vel szép , sportos kocsikat gyárt. Az egy más kérdés h az utobbi idökben a német márkák nem hozzá ki a maximumot mivel elég sok panaszt léene hallani a német kocsikra h soka szerziv soka bajuk. én a japán kocsikat favorizálom bár már ök sem oylanok mint régen (ezt mondják) de mégis német kocsik a kedvenceim . szerintem nicsn szükség arra h egymás kocsiját fikázzuk de a kérdezö is azért tette fela kérdést mert igaz h itt a bmw-sek az ö kocsijukat nézik valamibe a másét nem.(akinek nem inge ne vegye magára)

2010. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:

Vmelyik kérdésnél írtam a BMW-mről, ő meg elkezdte rögtön fikázni.. meg hogy olyan mint egy astra.

köze nincs hozzá..:D

2010. jún. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
Mennyi meleg takony ír itt! D
2010. jún. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 anonim ***** válasza:

omg.

Be lettünk oltva :D

2010. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!