Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltengely vagy valami más?...

Féltengely vagy valami más? Ráz a kormány és a beltér gyorsításkor

Figyelt kérdés

adott egy mk1 ford focus, és gázolásra ráz a kormány amíg gázolva van leginkább nagyobb sebességnél, de nem csak a kormány hanem olykor meg a beltérben is érezhető DE! csak ha esik. azt hittem a felnivel van a gond mert ver, fel tettem a nyáriakat (amik 17" és a 14" képest ez plusz terhelés lenne ugye a féltengelyre...) és megszűnt a jelenség, az első esőig, akkor el kezdett verni... most a rossz idő miatt vissza kerültek a téliek, de mivel hogy az eső el állt a rázás is abba maradt...akárhogy gázolok semmi, szépen húz.


ha a féltengely lenne, és olyan rossz állapotban hogy maga a beltér (kesztyűtartó stb...) is rázzon, akkor az kellene folyamatosan nem? nem úgy hogy egyszer igen, egyszer nem..(gondolom én)


rossz motorláb/toronycsapágy vagy a féltengely így szórakozik? ötletek ?


szerdán megnézi a szerelő is, de kíváncsi lennék másnak a véleményére is...



2018. márc. 18. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Centíroztatsd ki a kerekeket.
2018. márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megtörtént... 2 külön szett is érintve volt...mint írtam.
2018. márc. 18. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Belső féltengelycsukló miatt szokott rázni gázadásra
2018. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az esővel összefügg, akkor ócska gumira és emiatt emiatt elpattogó kerékre tippelnék. Ezen tovább ront egy gyengébb lengéscsillapító vagy tartóbak.
2018. márc. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!