Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormány tekerés jobbra kattan...

Kormány tekerés jobbra kattan egyet és mielőtt teljesen visszatekerem egyenesbe újra koppan egyet, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Renault scenic 2000évjárat

Ha kanyarodok jobbra a kormányt kb félig eltekerem egy koppanást hallani elölről.. amikor újra szedem egyenesbe már majdnem egyenesben is van egy újabb kattanás.. mintha egyszer "ki" kattanna utána meg "be" kattanna..


Nem recseg ropog csak kattan


2018. márc. 12. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem az index kireteszelőt hallod kattogni?
2018. márc. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem :)

egy fémes koppanás..

valami gömbcsukló féle lehet (de nem tudom, ezért kérdezem)


A toronycsapágy az elvileg recseg ropog

a stabilizátor pálca az útegyenetlenségeken hallható


eddig ezekről találtam, de egyszerűbb lenne ha nem kizárnom kellene a dolgokat hanem segítséget kapni, hogy mi az :)

2018. márc. 12. 15:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább úgy tudod kideriteni hogy aknára állsz és egy ember tekergeti a kormányt , egy pedig lent figyeli.

Máshogy nem lehet, hiába totózik itt bárki.

2018. márc. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

egy helybe állva nem koppan "ki"


de viszont ha pl parkolok ahogy ráfordulok ugye "ki" koppan és ahogy beálltam a parkolóba már kb áll a kocsi és szedem egyenesbe a kormányt akkor viszont "visszakoppan"

tehát egy helyben állva "ki" nem koppan csak "be" koppan :D

2018. márc. 12. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:
féltengely csukló cserés
2018. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Trapézgömbcsulko volt a probléma.. megelözte a szerelöt, kitört... téli gumi átrakaskor kezdödött a kattogas (valoszinü akkor ahogy a kocsi felemeléskor kikönnyült utana mar nem ugy illeszkedett vissza)
2018. márc. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!