Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jólenne első...

Szerintetek ez jólenne első autónak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 9. 21:38
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Szerinted nem visszatekert órásak amik 100 ezer alatt mentek? Grat! Ja, és amit én ajánlottam egyrészről nem visszapörgetett órás, másrészről meg sokkal nagyobb a motorja mindnek!
2010. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

És te honnan veszed, hogy én azt mondtam, hogy minden Corsába pont 170 000 km van? És ki mondta, hogy céges kocsiként használták már? Látom, nem értesz te itt valamit!

Amúgy meg egy kicsit érteni kéne a kocsikhoz...

2010. jún. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Sztem azok a kocsik a tied lehet ha annyira fényezed! Másrészt meg azokat az órákat is visszapörgethették! A másik meg az, hogy Corsa-t 5 éveset is tud venni, amiket meg te ajánlottál alapból vagy 10 éves kocsik
2010. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
És? Egy jó autó igazi autó marad ennyi idősen is! Amúgy meg megnézném, hogy a Cosa milyen a 740i BMW-hez képest!
2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

*tieid lehetnek


ja és a kérdező hangsúlyozza, hogy ELSŐ kocsinak! és első kocsinak minek vegyen egy bivaly motorút? nem versenyezni fog gondolom vele, mindennapi használathoz meg a jó a Corsa motora is!;)

de leszarom mit vesz b*zdmeg, ajánlottam egy autót te meg itt kötözködsz és azokat a régi szarokat fényezed! akkor vegyen egy ferrari f458-ast na?! 570lóerő, 4.5-ös fogyasztás, 100-ra 3.6s alatt gyorsul és 320km/h a végsebessége az megfelel? és azzal garantálom, hogy kevés ember ment a világon 170k kilométert!

2010. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Régi szarokat? A Corsa hány éves volt? 9? Bocsika vagyok...
2010. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Én nem is ajánlottam neki Corsa-t használtan, csak mondtam mint egy alternatívát! Az más volt aki ajánlott is neki egy OPEL CORSA C Elegance 1.4i-t! Na az tényleg régi és rossz! Viszont én ezekre a fajtákra gondoltam: [link]

sztem félreértettük egymást!


a kérdezőnek meg üzenem, hogy kicsit szűkítse már legalább annyival a kérdését, hogy mennyiért keres autót!

2010. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Ebbe már bele se kötök inkább, nem hiányzik megint egy értelmetlen vita!
2010. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Kerüld el mérföldekre.

Illetve a franciákat ugyanúgy, hacsak teheted japánt keress, suzuki felett bármi tökkéletesen megteszi hosszútávra is.

2010. jún. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!