Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez jólenne első...

Szerintetek ez jólenne első autónak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 9. 21:38
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Hát... Ismerőseimnek ami volt ford, nem sokáig volt náluk (focus / mondeo ) Mert nagyon sokszor ment tönkre...

Én első autónak nem vennék rögtön közel 1millióhoz autót, de ha te ezt meg tudod fizetni akkor nem szóltam...

Nekem első autóm ( majd ha muszáj lesz, mert munkába nem tudok máshogy járni) biztosan vagy német ( opel v vw ) vagy japán ( honda mazda esetleg toyota ) lesz.

De gondolkodtam már olyanban is, hogy amíg keveset keresek, márpedig ugye 90%ban a pályakezdők keveset keresnek:P... Veszek egy suzuki swwiftet... a régi csótányosat... igaz, hogy a kaszni és a biztonság 0... de sok ismerősöm nyúzott már swiftet és elég strapabírók, sok alkatrész van hozzám, ami nem is olyan drága... Szerintem városba, kertvárosba, olyan helyekre ahol nem 130-cal mész, tök ideális a swift... A legnagyobb hátránya viszont, hogy nem nagyon tudod majd eladni :(

(egy érdekesség... az ismerősömnek 1.3-mas suzuki... max 140-et ment... de azt mente 3-ban is... hiába váltotta el a 4-et, nem ment többet :D Na ez miért van ???)

2010. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

"Ki beszélt arról, hogy használtat vegyen te segg!? Meg honnan a f@aszból veszed, hogy mindegyikbe 170.000km van? Mindegyiket ugyanakkor vették meg és mentek vele? Inkább ajánlanál neki te is egy autót, minthogy fikázol két ajánlottat, kis köcsög!"

Ajánlottam neki egyrészről, másrészről meg meglátszik a kultúra az írásodon... Hány éves vagy, már ha nem sértelek meg? Tanulj már meg ÉRTHETŐEN fogalmazni! Ki mondta, hogy mindbe 170 000 van? Az első mondatod úgy ahogy van érthetetlen.

2010. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

16.17: az kemény. 3. 140, 4. 140, 5. 140?

Nem tudok másra gondolni, csak hogy kevés volt már benne a kompresszió: forogva ment még, de ahogy leejtette a fordulatot a váltás miatt (+hosszabb áttétel), rögtön elment az ereje. Bele kell kuplungolni rögtön váltás után a 4.-be párat. :)

2010. jún. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 20:40

Hát lehet hogy kompresszióhibás volt... Hajtós a srác az biztos... de nem adta meg magát a szuzuki... csak aztáne gyszer utolérték és v 50-60 cm-rel rövidebb lett a hátulja :D ( de még úgy is hazajött vele 40 km-ről)

Azóta volt egy calibrája vagy 2 hónapig :D

Most egy ladája van de az bírja nála már elég régóta :)

2010. jún. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
:) Tud élni...
2010. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Nekünk is Ford Focusunk van, és tökéletes! igaz sedan-ba. 6-7 litert fogyaszt 100-on és a lehető legerősebnb a kocsin az a futómű. azt úgy eltalálták, hogy nem igaz :D gyönyörű a terepjárása, és élvezet vezetni, és nagyon szép autó. hibái talán az, hogy a fékbetétek hamar elkopnak, mi olyan félévente cseréljük. más nem igazán, motor kitűnő, stb-stb.

Én tanácsolnám neked a ford focus-t, DE NEM EZT! ez átverés a köbön, több mint 200.000 km, régebbio is, találsz fiatalabbat kevesebb km-el ebben az árkategóriában. hidj nekem.. jó gondolás a ford focus, csak nézz jobban körül, mert ez nem éri meg.

2010. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

17:09


Ezek szerint hazudtam?


Cee'd 1,4i

Teljesítmény: 109 LE

Nyomaték: 137 Nm

Gyorsulás: 11,6 (s, 0-100)

Végsebesség: 187 km/h

Átlagfogyasztás: 5,5 (l/100 km)

Co2 emisszió: 132 (g/km)

2010. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Gyári átlagfogyasztás, fekpadon...
2010. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ha megírnád, hogy mennyiért keresel könnyebb lenne!
2010. jún. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

tegnap 17:09

Mit papolsz a kultúráról? Nem is tudom ki kezdte a "Corsás hülyegyerek"-kel! Ja tényleg ajánlottál, de minek szólod le az én ajánlottamat, hogy nem jó mert 170.000km van benne, mikor te ajánlasz egy közel 190.000km-es kocsit neki? Az, hogy meg nem érted amit írtam a te hibád;)! De akkor SZÁJBARÁGÓSAN fogalmazok, hogy megértsd: Honnan veszed, hogy mindegyik használt Corsába pontosan 170.000km van? Lehet kifog egy olyat, amibe van vagy 70-100ezer km, és azt se lehet tudni, hogy mindet cégeskocsinak használták!

2010. jún. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!