Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed a Trabant...

Mi a véleményed a Trabant 601-röl?

Figyelt kérdés
várom a tapasztalatokat véleményeket stb...
2010. jún. 9. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Egy régi kétütemű, farostlemez karosszériás autó. Testközelből nem volt hozzá szerencsém, mert nem volt ilyenünk, csak Ladánk.
2010. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
aha am téged felpontotalak mert irtál :)
2010. jún. 9. 20:43
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Az első "autóm" egy limuzin kivitelű volt. Ha karbantartották akkor megbízhatóan működőt. Ha valami kellet bele pár száz forintból megvolt. Ha újra kellene választanom első járgányt ugyanazt választanám. A legjobb viszont az hogy nem volt a két első ülés közt semmi...így könnyen letehet a hölgyikét megkörnyékezni.:)
2010. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Isteni. Legnagyobb kedvenc. Ha meglátok egyet az utakon, szégyen-nem szégyen, még mindig könnybe lábad a szemem...
2010. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%
Ronda, rossz, büdös. Mégis jó érzés, ha elvétve látok még egyet-egyet.
2010. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
viszonylag megbízható, olcsó, de én inkább 1.1-est (4 ütemű volkswagen motoros), vagy Ladát vennék, mert az jóval masszívabb (bár pár 10ezer forinttal drágább is)...
2010. jún. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Feelinges autok voltak nagyon, nekunk is volt egy jo par evig es rengeteget jartunk vele es eleg megbizhato is volt, 2000 km-es ut alatt sem hagyott ott minket. Egy telen meg a sancba is belekerultunk, s aztan par autot leallitottunk, 5-6 ember megfogtak s kiszedtek az arokbol:)
2010. jún. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 omadjoe ***** válasza:
"istenkirály" VOLT! nekem az volt az elsó autóm, de ugy, hogy a Trabit üzemképtelenül, és "kosár számra" kaptam meg, és abbol kellett ujra autot összeépítenem. 2,5 évig használtam, majd eladtam. ma már bánom. '78-as törtfehér 601s Limosine volt a verda. szerettem. unokatesom, állandóan "lenyulta", és azzal ment csajozni. kezdö autonak sztem jo.
2010. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nah, és azt ki tudja miért 601-esnek hívják?

Elárulom: 601 alkatrészből áll az egész autó...és mégis megy ;)

2010. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%

Csak megjegyezném 21:14-re reagálva, hogy nekem pont egy '78-as Ladám van, mindmáig az első és egyetlen tulajdonos nevén. Nem az enyémen, hanem közvetlen családtagomén, de én használom a kocsit.

Az autó tökéletes állapotú. Nagyon költeni sem kellett eddig rá. Igaz meg volt kímélve és végig garázsban tartottuk. Legutóbb a műszaki vizsgán először el se akarták hinni, hogy egy '78-as autó van előttük.

2010. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!