Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményed erről az...

Mi a véleményed erről az erősítőről?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
MELYIKRŐL???
2010. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

:)

A link lemaradt:)


[link]

2010. jún. 9. 17:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha rámírsz privben, van egy hasonlóm eladó (azért privben, hogy ne itt üzleteljünk:) , amennyiben érdekel.
2010. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt Ne! Kinézetre is gagyi, tudásra is az. Előbb utóbb megutálod, hidd el nekem.
2010. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez gyenge semmit nem ér, ez én fejegységem 54wattot ad le, ez semmire sem jó, de már mondtam hogy ne itt kérdezgesd hanem menyj el egy boltba ott megmondják. Az autóhifi nem egy olcsó dolog, ezt el kell fogadni
2010. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nagyon gagyi,kinézetre is,hangzása sem valami szuper. Salt sosem szabad venni. Hidd el érdemes kifizetni a márkásabb termékeket. Tapasztalatból írom. 3 év alatt lecseréltem 4 fejegységet ,meg 2 pár hangsazórót mert én is ezen akartam spórolni,de mégsem volt az igazi. Most van egy fusion dvd lejátszóm plusz egy mp3 lejátszó, egy 4 csatis fusion erősítő+egy 2 csatis magnat erősítő.blaupunkt hangszórók.dld láda,+2 farados kondi. de még ez sem az igazi. Nem tökéletes a hangzás,és ez még édeskevés egy hangnyomásversenyre.
2010. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az erősítő egyszóval jellemezhető: gagyi
2010. jún. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért pár éve még csupasz hűtőbordát sem adtak. Alkatrész árban tuti.


Csatlakozva az előttem szólókhoz, ekkorka teljesítményt bármelyik fejegységnek illik tudni.

2010. jún. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

......érdemes figyelembe venni, az a tény, hogy a watt és a decibel egymáshoz viszonyított aránya exponenciális, nem pedig lineáris. Ez azt jelenti, hogy a kétszeres watt érték nem biztosít kétszeres hangerőt. A szabály az, hogy a watt érték megkétszerezésével (például 50-ről 100-ra) a hangerő 3 dB-lel növekszik, ami szinte érzékelhetetlen.


A hangerő kétszeresére növeléséhez meg kellene tízszerezni a watt értékét – tehát 50 wattos rendszer esetén a kétszeres hangerőhöz 500 wattosra lenne szükség.

2010. jún. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!