Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet/érdemes tenni?...

Meg lehet/érdemes tenni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha van egy Bajaj Spirit márkájú 10 éves, 2 sebességes automata váltós robogóm 3800 km-rel, 50 ccm, 50-et nehezen, de megy (kicsit elkezd zajongani a motor). A blokkját lehet-e/érdemes-e felfúratni nagyobb hengerűrtartalomra? Nem nőne meg nagyon a fogyasztása? Mik még a veszélyei a felfúratásnak? (kép a mociról: [link] )
2010. jún. 9. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és persze mennyibe kerül ez az egész? (áttétel csere is akár)
2010. jún. 9. 12:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Felesleges vesződni vele. Én nem tenném. Add el, végy egy 100-ast, pl. Suzuki Adress. Ezzel még ne baxtatnak a yardok, de 70-80-at megy para nélkül.
2010. jún. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fúrás nagyon max 5 ezer ft mindennel együtt


és pár decit nő a fyogyasztása vagy annyit se

2010. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tehetem, hogy veszek másikat (erősebbet), mert M-es jogsit teszem le (15 éves vagyok), és a 100 ccm nagyon meghallatszik a motor hangján... 70 ccm-re gondoltam felfúratni = 50-es papír és jogsi, 70-es blokk...
2010. jún. 10. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!