Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet ezt oldani Babettánál?

Meg lehet ezt oldani Babettánál?

Figyelt kérdés

Van egy 210-es babettám és már unom ,hogy többet szerelem amennyit rajta ülök.

Gondoltam arra ,hogy elvágom a blokkot a főtengelynél és megtartom a hajtás részét.

Egy fűnyíró motor lenne a volt főtengely résznél és arra menne rá a babetta "kupplungja" amit ugye rákötnék a hajtásra.

A felfogatás megoldható csak arra lennék kíváncsi ,hogy ezt meg lehetne valósítani? Mert olcsó manapság egy brigs 50-es fűnyírómotor és erősek is.



#átalakítás #Babetta #Fűnyírómotor.
2018. márc. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled, én is sokat szívtam a gyújtás miatt. Hol ment, hol nem, de inkább nem.


A fűnyíró egy kicsit macerás, inkább cseréld el egy láncfűrészre. Azt bebarkácsolod, aztán csak berántod, és megy mint a szél.


Ha most lenne egy szarakodó Babettám, buliból én láncfűrészt barkácsolnék a vázba.


Amit kérdeztél, azt meg lehet valósítani, csak sok macera, baromi precíz illesztést igényel, némi gépmunkával.

Inkább gondold át.

2018. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jézusom. Amiket itt olvasni lehet.. Mi a gond a motorral? Rossz a keverékképzés? Fúrasd fel, cserélj szimeringeket és tegyél rá egy új karbit. Rossz a gyújtás? Vegyél rá egy jeladós, elektromos gyújtást és sose lesz vele gond. Más mi baja lehet még? Ezek mind olcsóbbak egy ilyen átépítésnél.
2018. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ,hogy is mondjam új főtengely csapágyak,új szimeringek,erősített alsó felső tűgörgő és precízen lett összerakva.

De egyszerűen nem megy..

Minden új benne és pöfög csak lehörög ha megyek vele egy picit.

Karbit kitisztítottam,Benzin tankot kimostam a csappal együtt és még így is...

Gyújtás van és pontosan van beállítva.

Még fals levegőt se szív!

És nem megy egyszerűen már ennyi munka után beleuntam az egészbe.

2018. márc. 3. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálj rá egy másik, akár használt karburátort. Én Simsonnal voltam így, karbicsere segített rajta. Van, hogy egyszerűen szar, hiába fúvókázod meg tömíted újra.
2018. márc. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Babetta alapvetően jó szerkezet. Ha nem megy akkor abban valami nem jó. Ennyi.
2018. márc. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!