Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiből jön ki egy motor...

Mennyiből jön ki egy motor jogsi (17 éven aluli vok) és egy motor is mellé? Ja igen és melyik az a motor ami a legkevesebbet fogyasztja és megbízható na meg nem egy nagoyndrága modell?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van én is ezt csinálom ;) amúgy ha motort szeretnél a simsont anjánlom mert ott megtanulod a váltó használatűt és nagymotornál nem lesz gond ;)
2010. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

attól függ...

én 15 éves vok és nemsokára kezdem az a1-et

én kb. 70.000-rel számoltam a jogsit

meg ha nincs akkor hozzá kell venni az eü. vizsgát...

a moci meg... hát ha csak 50-nel akarsz tötyögni aszfalton akkor robogó..de ha majd szeretnál kicsit többet vagy terepet akkor már vannak frankó gyorsaságiak vagy crossok és ha nézel vmi használtat akkor az nem vészes, nem kell újat...összetörni ugyanúgy össze tudod a kicsit öregebbet is

ha már jogsit akarsz szerintem a1 vagy attól függ hány éves vagy mer ha meg van a korod hozzá akár már a korlátozottra is mehetsz

2010. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!