Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek 2005-ös új suzuki...

Akinek 2005-ös új suzuki swift 1.3 GC-je van, mennyit fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nekem városban 8l és városon kívül kb 7 és sokallom
2010. jún. 8. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
sok hát. A 2500cm3-s merci fogyaszt TD létére 7 litert, és 2 tonna a tömege is 1997-s.
2010. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Normális a fogyasztásod, bár nem írtad mennyire vezetsz sportosan, vagy lassan.

Dízelek fogyasztását benzinesekkel összemérni nem túl objektív dolog, kedves előző.

2010. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát csak gondolom azt szerenéé ha 4-5 literből kijönne, és akkor diesel kocsit kellett volna vennie. Csak azért mondtam második
2010. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én most adtam el,és városban fogyasztott 7 litert,hosszútávon 100km/h alatt 6 liter,autópályán 130km/h fölött 9 litert.Egy kicsit én is sokalltam a fogyasztását,mert nagyon kicsi az autó.Viszont nagyon megbízható.Vegyél Toyotát 1.4 D4D-t.Fogyasztásom városban 5liter,hosszútávon 100km/h alatt 4,2 liter.És nem olyan gyenge,mint amilyennek első hallásra a köbcentiből gondolnád!A Suzukitól jóval erősebb,és nagyobb!!
2010. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a 7-8 literes fogyasztás.
2010. jún. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A dízeles hatékonyabb kontsrukció, ezért hajtva sem ugrik meg a fogyasztása olyan mértékben, mint egy hasonló kvalitású benzinesnek.

Ha rövidebb távokat mész városban a Stif-tel, reális a fogyasztásod, egyébként injektor tisztítás, lambda-szonda, guminyomások.

2010. jún. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!