Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találom a SEAT Córdobában...

Németh László68 kérdése:

Hol találom a SEAT Córdobában a külső hőmérséklet jeladót?

Figyelt kérdés
Most vettem, egy SEAT Cordoba 1.4 16v Stella /2002.12.07/ benzines 55kw/75Le autót, és a belső kijelzőn csak három vízszintes vonal, és a Celsius jel látható. Valószínű, hogy a külső hőmérséklet jeladó ment tönkre, de sajnos nem találom, hova van elhelyezve. Már át kutattam az alját, a motor teret, kérdeztem autószerelőt, de sehol nem találom. Legyetek olyan szívesek segítsetek nekem ebben! Nem életbe vágó, de úgy vagyok vele, ha már egyszer meg van, akkor úgy működjön, ahogy kell. Mielőbbi megtisztelő segítségetek előre is nagyon szépen köszönöm ! Tisztelettel: Laci

2018. febr. 20. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves Németh László, Porsche Hungária ad korrekt választ erre a kérdésre.
2018. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz akkor a lökhárító mögött van valahol.
2018. febr. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első lökhárító mögött
2018. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jociapu válasza:

Az enyémben a jobbos külső tükör aljában van az érzékelő.Ha alánézel, van egy kis babszemnyi "bütyök" a tükörház alján.Na az az érzékelő!

Én kompletten, tükörrel együtt cseréltem, mert olcsóbb, mint a jeladó külön.

2018. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!