Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kell már féltengelyt cseréltet...

Kell már féltengelyt cseréltetnem?

Figyelt kérdés
Halk kopogást hallottam, amikor nagyobb gázadással jöttem ki egy körforgalomból. Meghallgattam teljesen elfordított keréknél is lassan körözve, de úgy nem volt hangja. Normál kanyarodásnál sincs hangja, csak ha nagy gázt adok neki.
2018. febr. 18. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés, milyen autó, volt Peugeot(szar francia) aminek kb 5 éve kopogott már a féltengelye, ehhez képest más baja nem volt, meg volt Opel, aminek minden átmenet nélkül eltört menet közben, majd a tulaj meg se bírta mozdítani.
2018. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Régi swift mi más :))))
2018. febr. 18. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus tünetek. Szóval eljött a csere a ideje.
2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lassan körözgetve nem szokott kopogni, gázadásnál, gyorsításnál szokott. Szinte biztos hogy féltengely.
2018. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Halk kopogásnál már érdemes cserélni, vagy még járhatok vele? :)) Elég keveset használom.
2018. febr. 18. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!